До розіграшу
залишилось:
16 днів
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Сценарій свята «Прощавай,початкова школо!»

Про матеріал

Сценарій свята «Прощавай,початкова школо!»(Класна кімната, у якій проводиться свято, прикрашена дитячими малюнками, квітами, кольоровими кульками, плакатами з веселими побажаннями для дітей: «Учись, читай, світ пізнавай!», «Чого навчився, того за плечима не носити!», «Знання — найлегша ноша у житті!». Виставка «Впізнай мене» (перші фото дітей).)

Перегляд файлу

Сценарій свята «Прощавай,початкова школо!»

Учитель. Добрий день вам, люди добрі!

Хай щаслива доля буде.

Не на день і не на рік,

А на довгий – довгий вік.

Ми раді всіх вітати

На святі прощання з початковою школою!

Першого вересня 2013 року наша школа прийняла у свою дружну сім’ю поповнення – 6 дівчаток та 5 хлопчиків. Протягом чотирьох років навчання їхнє число змінювалося. На сьогоднішній день 3 дівчаток та 4 хлопчиків вже закінчують початкову школу. На свято запрошуються шановні випускники.

Ось заходить на свято, вітайте

Наш 4-ий, найстарший клас!

Хай здійсняться всі їхні бажання

Ми ласкаво запрошуєм вас!

Злинь же, музико, в небо гучніше,

В добру пору лунай, в добрий час.

Вище голови, йдіть веселіше,

З нетерпінням чекаємо вас!

(Під музику по черзі заходять випускники.)

-Елегантний, милий, гарний!

Любить кожен його з нас.

Будемо всі його вітати

В цей же день і в цей же час!

Зустрічаймо випускника 4 класу Іщука Володимира

-Вродлива, щира і привітна

І як справжня господарочка працьовита.

Руки і серце золоте має

Усім тільки добра бажає.

Зустрічаймо випускницю 4 класу Качанівську Анастасію

-Привабливий, гострий на слівце,

Скептичний, майстровитий.

Кірілу  хочеться сказати:

«Ти по-дорослому хазяйновитий!»

Зустрічаймо випускника 4 класу Ільїна Кіріла 

-Тиха, скромна, сором’язлива,

Даша наша незлоблива.

Завжди привітна з усіма

І працьовита, як бджола.

Зустрічаймо випускницю 4 класу Омельчук Дашу

-Вже дорослий і слухняний,

Поважає він батьків.

Дуже любить малювати,

Слухає учителів і не кривдить малюків.

Зустрічаймо випускника 4 класу Орищука Івана

-Ася– здібна, майстровита,

Не журиться ніколи.

А співає, як артистка!

Майбутня гордість школи.

Зустрічаймо випускницю 4 класу Носулю Асю

-  Добрий, щирий, симпатичний,

   Про друзів завжди дбає      

  Наш Влад  щире серце

    І добру душу має.

Зустрічаймо випускника 4 класу Євдокимова Владислава  

— А зараз дозвольте представити гостей, які присутні на святі. Це найближчі, найрідніші для наших випускників люди — батьки. Для них сьогоднішній день — також свято. Адже, дивлячись на своїх дітей, батьки згадують і своє дитинство. А від того стають ще красивішими і навіть молодшими. Привітаймо ж батьків оплесками! А ще бабусі й дідусі наших випускників. Привітаймо ж  їх оплесками!          Представлення  гостей.

- Дорогі діти, шановні батьки, гості! Сьогодні у нас незвичайний день – прощання з початковою школою. Чотири роки ми разом піднімалися першими найважчими східцями країни Знань. Училися читати, писати, рахувати, дружити, жити за правилами рідного шкільного дому. Непростими були чотири перші шкільні вершини. Хтось стрімко і рвучко піднімався до них, хтось довго і невпевнено долав перешкоди на шляху, відчуваючи чиюсь допомогу. Та найголовніше, що ми це робили разом, - допомагаючи один одному. Правда, було і таке, що невдачі ми поливали гіркими сльозами. Проте радість була спільною на всіх. І ось сьогодні вас називають випускники. Вам слово:

1.Шановні друзі!                                                                                                                Ми сьогодні зустрілись                                                                                                                           У тіснім нашім крузі                                                                                                     На радісне свято — веселе, чудове, —                                                                      Ми закінчили початкову школу!

 2.Наші перші кроки, сходинки чудові,                                                                           Ми пройшли успішно в радості й теплі.                                                                     Ласкою зігріті, сповнені любові,                                                             Що найкраще може бути на Землі?

 3.Ми писати вчились, вчились малювати,                                                            З піснею дружили, друзів завели.                                                                           Ми усі навчились з сонечком вставати,                                                                 В початковій школі весело жили.

 4.В початкових класах добре ми трудились,                                                Але це ж початок тільки у житті.                                                                           Хоч було нам важко, але ми учились                                                                 Труднощі долати на своїм путі.

 5.Нас привчила вчителька працю поважати,                                                 З добротою в серці завжди йшла до нас.                                                       Нас вона навчила розуміти жарти                                                                      І тоді сміявся весело весь клас.

 6.А ще ми любили, коли в школі свято,                                                           Кожен був артистом, говорив слова.                                                        Готувались діти весело й завзято,                                                                             А в душі звучала музика жива.

 7.Хай пісня тут лине                                                                                                      Хай сміх скрізь лунає                                                                                                          У кожного радісна усмішка сяє                                                                                           Всі дружні, веселі,                                                                                                           Радійте за нас:

Всі. Ми всі перейшли у 5-й клас!

Вчитель:  Пропонуємо сьогоднішнє наше свято провести у вигляді телевізійного свята.
-  Щоб відкрити нашу програму передач і запалити вогні блакитного екрана, вам потрібно згадати дитинство і вимовити чарівні слова: «Раз, два, три - голубий екран, гори!»

Батьки хором вимовляють слова, з являється ведучий.

Вед.: Здрастуйте, дорогі глядачі! Ми бажаємо вам приємного вечора і пропонуємо прослухати програму телепередач. Сьогодні в нашій програмі ви побачите: 
Учень: Передачу «Колесо історії», 
Учень: Програму «Для вас, батьки».
Учень: Посміхнетеся над сюжетами «Єралашу».
Учень: Прослухаєте «Прогноз погоди»                                 Учень: Програму «Вітання від душі»                                                Вед.:  Ви зустрінете всіх тих, хто радував вас протягом всіх чотирьох років роботи нашого каналу.
ХОРОМ: насправді вас вітає 4 клас                                                                 Вед.: А тепер прослухайте статистичний звіт:
Учень: Наш клас населяють 8 осіб. З них абсолютна більшість - діти.
Учень: Загальний вік -117 років 5 місяців .                    Учень: Загальний ріст -1328 см
Учень: Загальний вага - 272 кг
Учень: Причому за 4 роки навчання у початковій школі кожен в середньому виріс на 15см.
Учень: І поправився на 4кг.
Учень: За чотири роки у нас було 2180 уроків.
Учень: На них ми перегорнули 5396 сторінок підручників.
Учень: Ну, пару раз посварилися і побилися, але це така дрібниця!
Учень: А ще ми набралися розуму, навчилися дружити і веселитися!

Фонограма телепередачі «Прогноз погоди»

 Вед.: Сьогодні 25 травня . Чудовий день! Сонце ваших посмішок світить яскраво. Настрій безхмарний. До нас рухається теплий фронт щирих і добрих слів. Можливі громові розкати сміху з поривами оплесків і рідкісний поперемінний дощ із сліз радості і печалі. Температура повітря зігріває серця, піднімає настрій, а легкий вітерець розганяє хмари смутку і дозволяє насолоджуватися життям. Я і спонсор нашого випуску - компанія «Батьки і вчителі» - бажає вам приємного перегляду передач.

Фонограмма

Вед.: Отже, передача «КОЛЕСО ІСТОРІЇ. Ми здійснимо захоплюючу подорож у минуле. Рік 2013,вересень місяць.

1-й учень. Ось перше вересня,                                                                         Скликає дзвоник нас.                                                                                            Цей день ми не забудемо ніколи!                                                                             Як рано восени в свій перший класс                                                             Веселим ранком ми прийшли до школи.

2-й учень. Ми пам'ятаємо той дзвінок веселий,
Що продзвенів нам перший раз
Коли увійшли вперше в школу,
У свій найкращий перший клас!

                          (Пісня»Перший дзвоник»)

Вчитель: В цей день наш клас отримав свідоцтво про народження класу. Було складно і цікаво. Треба сидіти за партами, не можна розмовляти на уроці з друзями, їсти цукерки. Але який цікавий цей шкільний світ — ви вчилися читати, писати перші слова…

3 учень.  Ми добре все пам’ятаємо,                                                                       Вам про все розповідаємо.                                                                    Нічогісінько не вміли,                                                                                                    Як прийшли у перший клас!

4 учень. До успіхів було далеко,                                                                            Нам заважали балачки.                                                                                                                    І виявилось — ой нелегко                                                                                           Писати палички й гачки!

 5-й учень. Так поступово ми звикали                                                          Тримати ручки й олівці.                                                                                                            Вже нас уроки не лякали,                                                                                         Ми часто чули: «Молодці!».

1.Ми у другий клас прийшли,                                                                                   Ми великі стали,                                                                                                          Ми учились залюбки,                                                                                               Ми всього не знали.

2.Наша перша вчителька, наше любе сонце!                                                                     Нам знання давала, вчила нас усіх.                                                                               І, як перший промінь ластився в віконце,                                                                       В школі линув дзвінко наш дитячий сміх.

Пісня»Чого вчать у школі»

3.Та знову дзвінок нас в дорогу покликав,                                                                                   І весело, й сумно всім одночас.                                                                       І як не хитруй, а вже стали великі,                                                                                                Бо всі перейшли у третій клас.

4.А у вікна школи заглядали весни,

Всі ми підростали аж на цілий рік!

В початковій школі так було чудесно

І тому здружитись в школі кожен зміг!
                  (Під реп музику читають вірші !!!!!!!!!)

5.Пам’ятаю: ясний день, садок, ромашки.
Стрічки, форма, першоклашки.
Два та три. Буквар. П’ятірка.
Ой, загубив, у кишені дірка.
6.Читанка. Гербарій. Карта.
І новенька моя парта.
Друг. Контрольна та навчання.
У спортзалі - тренування.

7.Танці. Музика. Футбол.
То 12 то 2 бали.
Інформатика. Сніданки.
І прогулянки на ганку.

  (Спортивний рухливий танок) Під реп музику продовження

8:Танцюємо завзято.
І чудові наші свята.
В початковій гарні дні.
Дитинство сниться уві сні.

Вчитель: Але ви тільки не подумайте, будь ласка, що ми весь час вирішували задачки і навчалися грамоті. Веселитися ми теж уміємо. Скільки цікавих свят та конкурсів у нас було. Дозвольте запропонувати вашій увазі калейдоскоп наших свят.
(Показ фотографій з свят)
9.Чотири роки швидко пролетіли.
Вчитися дуже-дуже ми хотіли!
Дізнатися все ми, звичайно, не встигли,
Але попереду ще сім років прекрасних є.

   Заставка «Новини».

Вед.: Добрий вечір!   Ми починаємо екстрений випуск новин!.

Вед.:  Прийшло термінове повідомлення, що рішенням педагогічної ради від 25.05.2017 всі учні 4 класу переведені до 5 класу.

Вед.:  Мені  хочеться кричати: "Ура!"

УчительПідійшов нам час підвести підсумки нашого чотирирічного навчання. Закінчено 4 роки напруженої праці. Всі ви добре попрацювали, перейшли в п'ятий клас.

Ну а зараз дозвольте зачитати вам наказ:
Я, Магістр Великих Знань,
Надати хочу вам честь
Оголосити наказ по школі.
Дев'ятнадцять - тридцять шість.
Владою, даною мені дирекцією,
Повідомляю вам про те,
Що курс початкової школи Вами - 
Четвертокласники завершений.
У середніх класах про іграшки
Вам доведеться забути.
Будуть нові предмети,
Треба буде їх вчити.
Стали старші ви і розумніші , 
І тепер повинні мати
Працьовитість, терпіння,
Сил у навчанні не шкодувати.
Будьте міцні, здорові, 
Постарайтеся не хворіти,
І тоді всі невдачі
Зможете подолати.
Я, Магістр Великих знань
Оголошую вам наказ:
Четвертокласники цієї школи
Переходять у п'ятий клас!

Увага! Настає урочиста мить – вручення дипломів випускникам.

                          (Вручення дипломів )

Вчитель: УВАГА! Настає самий урочистий момент. Зараз ви повинні дати Присягу п'ятикласника».
Вчитель: Вступаючи в ряди учнів середньої школи, перед лицем своїх товаришів, перед обличчям батьків-мучеників, перед обличчям вчителів-трудівників урочисто присягаюся: (Відповідають тільки «Присягаюся»)
1. Біля дошки стояти, як кращий воротар, не пропускати повз вуха жодного питання, навіть самого складного і каверзного.- Присягаюся
2. Не доводити вчителів до температури кипіння - 100 градусів С. - Присягаюся
3. Бути швидким і стрімким, але не перевищувати швидкість 60 км\год при пересуванні по шкільних коридорах.- Присягаюся
4. Витягати з вчителів не жили, вичавлювати не піт, а міцні і точні знання і навички.- Присягаюся
5. Плавати тільки на «добре» і «відмінно» у морі знань, пірнаючи до самої глибини.- Присягаюся
6. Бути гідним своїх вчителів.- Присягаюся
ВСІ: УРА! МИ - п'ятикласники!

Учитель. Діти, вітати вас прийшли майбутні першокласники.

      (Першокласники заходять під мелодію пісні).

1.  Ми прийшли до вас на свято, щоб випускників вітати!

Наш майбутній перший клас рад побачити всіх вас! 

2.  Прийміть наші теплі вітання, багаті й щирі побажання.

Міцного вам здоров’я, доброї надії, щоб завжди збувалися ваші мрії. 

3.  Ми гордо кажемо усім, уже нам виповнилося шість.

Ми раді, як ніколи – що скоро підемо у школу. 

4.  Сьогодні на цьому святі, четвертокласників ми вітаєм.

Щастя й успіхів бажаєм! 

5.  Наче весела родина зайдемо дружньо всі у клас.

Вчитимемось тільки на відмінно, ледарів не буде серед нас.

6.  Будемо вчитись, старатись, будем трудитись щодня.

Щоб нами пишалися мами і тата, і велика шкільна вся рідня.

1-й учень. Мов чарівні дзвіночки,

Наші ніжні голосочки

Прозвучать в святковий час

З побажаннями до вас.

 2-й учень. Ми прийшли вас привітати

З цим щасливим світлим днем.

Хочем вам сказати:

Ми на зміну вам ідем.

 3-й учень. Ми вам успіхів бажаєм,

І здоров’я, і добра!

Естафету ми приймаєм.

Змінити вас прийшла пора!

4-й учень. Ви всі таки швиденькі,

І розумні, і меткі.

А були ж, як ми, маленькі,

А он виросли які!

5-й учень І платтячка, барвисті квіти,

І оченята золоті.

Хай щастить вам, любі друзі,

І у навчанні, і в житті.

6-й учень

Підросли у нас таланти:

Співаки і музиканти,

Віртуози-танцюристи,

Ну хіба ж ми не артисти?

                (Випускники дарують малюкам кульки повітряні)

Вед.: В ефірі тележурнал «Єралаш». Діти пропонують вашій увазі веселі сценки з шкільного життя.
(Звучить заставка передачі «Єралаш «і музичний супровід.)

1 уч.  Дівчата і хлоп'ята,

А також мами з татами!

Веселії історії

Ми раді розказати вам.

2 уч.:Нам дуже-дуже хочеться

Підняти настрій ваш.

Отож, смішні історії!

Дивіться «Єралаш»!

Сценка «Домашнє завдання».
Павлик. От кляті завдання! Бився, бився - невдача.
Аж в очах пішли кола.
Сядь-но, тату, допоможи!
Тато. Вище голову, синку! З татом ти не один(сідає за уроки)
Павлик. Частини мови нам веліли підкреслити.
Мама. Частини мови підкреслити? Розберемося як-небудь. (Сідає за уроки)
Павлик.
А тобі, бабуся, фарби,
На, бабуленька, не спи.
Намалюй картину до казки:
Кіт крокує по ланцюгу.
Бабуля:
Ні, стара - вже очі не ті(Павлик плаче.)
Гаразд, гаразд, буде кіт. (Сідає за уроки)
Павлик:
На хвилинку вийду я.
Де ж моя курточка?
Ведучий:
Вранці Павлик йшов веселий
З синьою сумкою за спиною.
Але не весело зі школи
Повертався він додому.
Мама: Що приніс?
Павлик: Дивись сама!
Папа: Ні, доповідай спершу!
Павлик: Тато п'ять, чотири мама, а тобі, бабуся, два. (Засмучено)
Сценка « В п'ятий клас»
Батько. Якщо ти перейдеш в п'ятий клас, то я куплю тобі велосипед.
Минув час.
Батько. Ну що, перейшов у п'ятий клас?
Син. Перейшов. А ти купив мені велосипед?
Батько. Вибач, сину, я пожартував.
Син. Та я пожартував, я не перейшов у п'ятий клас.
Сценка «Щоденник»
Мати. Ну, давай, синку, щоденник. Подивимося, що в тебе там.
Син. Я не можу сьогодні його дати.
Мати. Чому?
Син. Аптека була закрита.
Мати. А при чому тут аптека?
Син. Катя сказала, що сьогодні мій щоденник можна показувати батькам разом з валеріаною.
Сценка «Набридло!»
Син: В школу більше не піду.
Мама: це ще чому?
Син: писати не вмію, читати не вмію, рахувати не вмію, а розмовляти мені не дозволяють!

Вед.: Наступна телепередача «Для вас, батьки» 
Учитель:  Багато сил, терпіння та часу треба було докласти, щоб виростити таких гарних та розумних дітей. Хочеться подякувати вам  за те, що допомагали зробити наше шкільне життя кращим, легшим, цікавішим. Мені доставляло велике задоволення працювати з вами, відчувати ва-шу зацікавленість у шкільних справах, прагнення, незважаючи на свою зайнятість, допомогти у всьому.  Я вдячна всім вам.
Слово дітей до батьків
1.Ми до батьків сказати хочем слово.

Їх привітати щиро, від душі.

Бо без батьків чого ми в світі варті –

Без маминої ласки і добра,

Без батьківської мудрості і жарту,

Без щедрого родинного тепла?

2.Ми любим вас, кохані мами й тата,

Ми вам бажаємо здоров'ячка багато,

Ми хочемо, щоб завжди ви раділи,

І щоб в житті ніколи не хворіли.

3.Любі! Ми вам обіцяємо: учитись, дружити,

Гарні оцінки додому носити,

Щоб дарувати радість вам,

Любесеньким нашим батькам.

                         (Пісня)

Вчитель. Увага! Іспит для батьків.
1. Як називається універсальний шкільний предмет, який крім прямого призначення може замінити парасольку, м'яч, подушку, стільчик і ще багато чого іншого? Портфель.
2. Цим словом можна назвати і вчителя, і учня, і міліціонера, і лікаря. Черговий.
3. Найулюбленіше слово будь-якого учня. Канікули.
4. Як називається розпорядник шкільного життя, якому підпорядковується сам директор. Дзвінок.
5. В руки її не візьмеш, але чим менше принесеш зі школи, тим більше дістанеться дома.Оцінка.
6. Буває товстий і тонкий... Буває науковий, дитячий, класний... Його любить носити вчитель...
Журнал
7. Заклад, куди приймають неписьменних. Школа.
8. Буває проста, буває складова, а інколи непосильна для всієї родини. Задача.
9. Бувають усні, бувають письмові. Якщо їх не виконати, можна отримати двійку. Батьки іноді їх перевіряють. Домашні завдання.
Вчитель: Молодці наші мами, тата і бабусі і дідусі, вони гідно впоралися з іспитом і переходять в 5 клас.

Вчитель: Дійсно, все добре і гарне, що є в нашому класі, у вас, заслуга ваших батьків. Доброю порадою, мудрим наказом направляли вони вас. Завдяки їх турботі, допомоги, бажанням зблизити, здружити дітей нашого класу, ви з малюків-першокласників перетворилися на добрих і дружніх дітей. Разом з вами вони зараз тут, на святі, і всім їм ми говоримо величезне.
ВСІ: ДЯКУЄМО! 
Вчитель: Дорогі батьки! 
Ви дяку від мене прийміть за дітей хороших, 
За втрачені сили, недоспані ночі, 
За допомогу, за ваші уміння, 
За віру в дитя, за ласку й терпіння, 
За вірність прикладів і вправ. 
За те, що у класі ремонти робили, 
І фарбували, і стіни білили, 
Костюми красиві до свят готували, 
І що на змаганнях за них вболівали. 
Бажаю ще більше терпіння набратись, 
Бо ще сім років вам разом навчатись.                                                      /Церемонія нагородження, вручення листів подяки/
Вчитель: Слово вам, шановні батьки.

Батьки: 
Дорогі дітиі!
День сьогодні незвичайний:
Перейшли ви в п'ятий клас.
На порозі старшої школи
Ми даємо вам всім наказ.
Багато років ще вчитися
І терпіння не втрачати,
Двійку, трійку, одиницю
У свій щоденник не пускати.
Не нервуйте педагогів,
Адже вчитель - цар і бог.
Нехай тебе лають строго,
Сумирним будь, як ангелок.
Тиснемо вам на щастя руку
Згадуйте свій перший клас.
І першу вчительку ласкаву
Що виховувала вас.

Вчитель 
А тепер, любі діти, скажіть, хто ще окрім мами і тата милував та любував вас? Хто навіть балував, співав колисанки, хто виконував всі ваші забаганки? 
Діти. Бабусі. 
1. Бабусі кохані, найкращі у світі, 
Безмежно вам вдячні усі наші діти 
За те, що всі пустощі нам пробачали, 
За те, що ніколи на нас не кричали. 
2. За те, що ви є на цім світі, 
Що очі ваші, наче сонечка, нам світять, 
Що зігріваєте ви онучат любов’ю, 
Живіть сто років у щасті й здоров’ї. 
3. Ви всі – коріння родоводу 
Українського народу, 
Умілі й вправні господині, 
Добра і щастя берегині. 
Всі діти: Ми любимо Вас, кохані бабусі!

Наших бабусь ми нагороджуємо медалями»Феї мудрості та терпіння».

Вед.: Наступна телепередача «Вітання від душі»

Учитель. Сьогодні наші найщиріші вітання линуть на адресу моїх колег ,які допомагали мені навчати і виховувати сьогоднішніх випускників.
1.Ми закінчили 4 свій клас 
І старше життя вже чекає на нас 
Але ми сьогодні в останнє свято 
Велике, спасибі повинні сказати 
Всім вчителям в урочистий цей час. 
За те, що навчали ви добре всіх нас 
Свої надсилаємо вам привітання 
Найкращі прийміть від нас побажання:

 -Здоров’я вам міцного,

-Щастя земного,

-Добра щоденного,

-Настрою веселого,

-Гумору здорового,

-Життя довгого.

Щоб вам завжди все удавалось, 
І сонечко в небі вам всім усміхалось. 

3. Шановні вчителі! 
Ми вже доросліші стали в цю мить

 І хочем  хороше на згадку лишить.

Забудьте всі пустощі наші, жалі,

Пробачте нам, рідні, ми були дуже малі.

Пісня»Найрідніша в світі вчителька моя»

4.Ну от,  вчителів ми привітали,
Директора покличем залюбки,
Тетяну Іванівну у школі кожен добре знає,

 Наш директор — енергійна,

Розумна, дуже самостійна.

Контролює навчання в школі,

Без її уваги ми не були ніколи.

То що ж, не будем більше зволікати -
Просимо директора слово нам сказати.

5.А у директора є права і ліва рука,

Так завучів в народі називають.

Робота в них зовсім нелегка

І всі про це у школі знають.

6.Завучам вклоняємось, 
Вами ми пишаємось 
Ви, неначе перлинки, 
Для кожної дитинки. 

7. Спасибі усім, хто був поруч із нами! 
Душевну красу віддавав до кінця! 
Щоб ви ніколи не хворіли, 
Щоб в мирі і достатку жили, 
Сили вам, наснаги, мужності, терпіння, 
Щоб нерви не псували деякі створіння. 
(Усі учні вручають квіти вчителям та працівникам школи.)       Учитель. Хочеться вірити, що дружні стосунки між сімями нашої класної родини залишаться, а традиції, започатковані нами, будуть продовжуватися, збагачуватися і примножуватись у старших класах. Також сьогодні линуть слова привітання вчителям наставникам, які навчатимуть майбутніх п’ятикласників. 
1. Шановна вчителі нові! 
За нас Ви будьте певні – 
Хоч ми рухливі і шумні, 
Зате розумні й чемні. 

2. Ми будемо учитись добре, 
І з поведінкою буде все гаразд, 
Та Ви прийміть нас із любов’ю тільки 
І заведіть у п’ ятий клас. 

(Класовод передає майбутньому класному керівникові «Аптечку»:)

цукерки, щоб підсолодити тяжкі хвилини життя;

іграшка для заспокоювання плаксивих;

йод і зеленка для лікування розбитих носиків і колін;

корвалол для підтримки здоров'я вчителів;

Вчитель. Дорогі діти! Дорогі гості та батьки! Ось і прийшов день прощання з початковою школою! Пролетіли ці роки дивно швидко. Вони багато чому навчили і вас, і нас. Було всяке, але хочеться, щоб у пам'яті про роки, проведених у початковій школі, залишилися тільки приємні та світлі спогади. Не будемо сумувати. Нехай наше життя буде веселим і дзвінким, як шкільний дзвінок, який пролунє для вас останній раз в початковій школі.

1.Чомусь сьогодні шкільний наш дзвінок

З жалем дзвенить, ніби плаче струмок.

Певно, сумує наш рідний дзвінок,

Що нас не покличе уже на урок.

2-й учень.

Разом з дзвіночком сумуємо й ми.

З ним і здружились, й зріднилися ми.

Якось незвично, що нас на урок

В клас початковий не покличе дзвінок.

3. Сьогодні в останнє четвертий наш клас,
І школа  чекає у п’ятому нас.
До побачення, школо! На деякий час.
Три місяці літаі знову у клас.

4.Школо, ми з тобою не прощаємось,
Назавжди не покидаємо тебе,
Просто кажем: «Школо, до побачення,
Здрастуй, літо золоте!».

                  Звучить пісня «Канікули»

Вчитель: Дорогі мої дітки! Я дуже сподіваюсь, що ті паростки добра, справедливості, чесності, милосердя, які я намагалась прищепить вашим серцям, ви не розгубите. Нехай стежини, які ведуть до нових знань, будуть осяяні яскравим світлом перемог. А якщо у країні знань ітимуть дощі – то лише «зоряні». У пам’яті моїй ви назавжди залишитесь такими, якими я вас поступово відкривала для себе і якими ви сьогодні йдете до 5-го класу.

Любі діти, на прощання —                                                                              Мої сердечні побажання.                                                                             Хай вам сонечко сміється,                                                                                  І наука хай дається.                                                                                               Хай щастить вам,всюди!                                                                                       Хай ростуть з вас гарні люди!                                                                                    У ДОБРУ ПУТЬ, ДО НОВИХ ЗНАНЬ!

                         (Випускний  вальс)
Вчитель:  Я ще раз вітаю вас із закінченням початкової школи. Попереду три місяці відпочинку. Бажаю всім вам добре відпочити, набратися сил, підготуватися до нового навчального року. Бажаю всього найкращого і удачі.

                (На екрані заставка "Прогноз погоди")

Вед.: По прогнозам: влітку в міру буде і сонця, і опадів . дівчатка та хлопчики підростуть. А ось восени може бути сиро від поту.який проллють наші діточки ,навчаючись в 5 класі. Але піт - не сльозы! І щоб не портити погоду сльозами , працюйте вліткуг: кожного дня  читайте, повторюйте таблицю множення..Гарної вам погоди,святкового настрою,щасти вам!  

 

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
doc
Додано
3 лютого 2018
Переглядів
673
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку