Містить конспект уроку та презентацію. Даний матеріал можна використати під час вивчення теми "Створення та адміністрування сайту".
Рибаківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
«СТВОРЕННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ВЕБ-САЙТУ»
10 клас
Відкритий урок
з інформатики у 10 класі
Вчитель: Горбурова Л.Л.
2019р.
Тема уроку:Створення та адміністрування сайту.
Цілі: Навчальна. Удосконалити навики роботи із сервісом Google сайти, створювати сайти, розробляти структуру сайту.
Розвиваюча. Розвивати логічне мислення, самостійність, вміння застосовувати набуті знання та вміння.
Виховна. Виховувати наполегливість, естетичність у оформленні, грамотно висловлювати свої думки, працювати в команді.
Тип заняття. Урок практикум.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, хмара слів, проектор
Програмне забезпечення: браузер, офісні програми.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
Сьогодні ми продовжимо працювати на цією темою
Проблема: Розв’яжи ребус
ІІІ. Завдання уроку
IV. Актуалізація опорних знань.
Давайте пригадаємо деякі поняття
VI. Об’єднання в групи
Урок наш незвичайний. У класі будуть працювати дві конкуручі фірми з веб-дизайну.
Щоб дізнатись , хто в якій фірмі буде працювати ми виконаємо вправу Броунівський рух.
Вправа Броунівський рух . Скласти фразу
Developer( девелопер) - це спеціаліст, що розробляє та розвиває програмне забезпечення
Хостинг – це розміщення сайту на сервері в Інтернеті
У нас утворилось дві фірми .Web-Developers та Web-Monsters
Команда, яка працює над створенням сайту має свого адміністратора, дизайнера та верстальника
Адміністратор:
Дизайнер:
Верстальник:
Developer( девелопер) - це спеціаліст, що розробляє та розвиває програмне забезпечення
Хостинг – це розміщення сайту на сервері в Інтернеті
Завдання Група №1
Створити сайт про ваш клас, що має таку структуру
V. Робота за
Зміст сторінки:
Зміст сторінки:
Підсторінка «Фотогалерея»
Зміст сторінки: кілька фото з підписами
Зміст сторінки:
Підсторінка «Корисні посилання»
Зміст підсторінки :
4 посилання на сайти з предметів та
навчальні відео
Зміст сторінки:
Підсторінка «Календар важливих подій»
Завдання Група №2
Створити сайт про ваше село, що має таку структуру
Зміст сторінки:
Зміст сторінки:
Підсторінка «Острів Березань»
Зміст сторінки: Інформація про острів, фото острова
Зміст сторінки:
Підсторінка «Природа Рибаківки»
Зміст підсторінки :
фото
Зміст сторінки:
Підсторінка «Фотогалерея»
V. Створення сайтів.
Сайт спільний та повинен редагуватися в спільному доступі.
Учні відтворюють запропоновані завдання, заповнюють сторінки веб – сайту відповідним контентом. За їх роботою можна стежити за допомогою проектора .
VI. Презентація сайту
VIІ.Рефлексія
Прийом рефлексії «Рефлексивна мішень»
Зверніть увагу, перед вами мішень з чотирма секторами. Ви оцінюєте:
- Чи сподобалась вам робота на уроці?;
- Чи задоволені ви своїм результатом?;
- Чи можете ви використати здобуті знання в житті?;
- Чи виникли труднощі при роботі з сервісом Google сайти?.
Ви маєте використовувати всі кружечки, які є на ваших столах, але при цьому, чим ближче він розташовуватиметься до центру мішені, тим вище ваша оцінка.
І так, будь ласка, учасники проходимо оцінювання.
Я вважаю, що сьогоднішній урок не пройшов дарма. Може в майбутньому хтось із вас повяже своє життя із веб дизайном . Тому бажаю, щоб ви були класними девелоперами.
Дякую за співпрацю!
VІI. Оцінювання роботи учнів
VІIІ. Домашнє завдання