Тема. Повторення вивченого про їжу та продукти харчування.

Про матеріал
Мета: • Практична: повторити вивчені на попередніх уроках назви продуктів та ввести нові лексичні одиниці до теми, формувати навички читання з повним розумінням прочитаного; • Освітня: поглибити знання учнів про продукти харчування; • Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; • Виховна: виховувати культуру спілкування, прищеплювати прагнення використовувати здобуті знання як засобу інтелектуального самоствердження.
Перегляд файлу

 

Тема. Повторення вивченого про їжу та продукти харчування.

Мета:

  • Практична: повторити вивчені на попередніх уроках назви продуктів та ввести нові лексичні одиниці до теми, формувати навички читання з повним розумінням прочитаного;
  • Освітня: поглибити знання учнів про  продукти харчування;
  • Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію;
  • Виховна: виховувати культуру спілкування, прищеплювати прагнення використовувати здобуті знання як засобу інтелектуального самоствердження.

 

Обладнання: лексичні картки до теми, аркуші з таблицями завдань.

Хід уроку. Procedure

  •             I. Організаційний момент.Greeting and aim

Організація класу. Привітання. Введення у іншомовну атмосферу.

How do you do, my dears? Are you in a good mood? Are you ready for the lesson? We have got an interesting and unusual lesson today.

Я попрошу вас відгадати загадки і таким чином ви зможете дізнатися тему нашого уроку.

ІІ. Фонетична зарядка.

Let’s start. 1. You smile when you name it.

                     The mouse likes it very much.

                  2. I am white.

                      I am good to drink. What am I?

                   3. I am yellow, I made from milk.

                      You eat me with bread.

Як ви здогадалися, тема нашого уроку: “Їжа”. Сьогодні ми  з вами помандруємо на кухню to the kitchen. Write down the date.

 

          

ІІІ. Основна частина уроку. The main part of the lesson.

  1. Повторення домашнього завдання. Your home task was to repeat the words. And now we do this in a form of running dictation. Divide into two columns and write down the words on the blackboard. Who will be the first, will be the winner. Milk, tomatoes, carrot, salmon, rice, egg, lemon.
  2. Організація тренування з учнями лексичного матеріалу. Робота в парах. We understand that there are many food groups. I’ll give you a piece of paper with the names of products, write them in correct group.
  3. Answer my questions?
  •          What is your favorite fruit?
  •          Do you like pizza?
  •          What can you do in the kitchen?
  •          What do you eat with a spoon?
  1. Робота в групах. Pupils are divided into teams and do the task on the cards. Ваше завдання буде приготувати салат, знайшовши інгредієнти до нього та записати їх.
  2. Щоб наше життя ставало легшим, we use items technologies to do many things in the kitchen. Open your book page 83, exercise 82, repeat them and write down the sentences in your copybooks.
  3. Relaxing. Let’s have a rest. Stand up, please. Let’s revise and do our exercises.
  4. Speaking. Now tell me, please, If you want to be healthy you must…It is important to eat a wide variety of food, especially fruits and vegetables. Let’s use the construction there are/there is and make a dialogue: “What do you have in your fridge”.

VI. The end of the lessons.

  1. Homework. Write down a composition about your favorite healthy food.
  2. Summarizing. Did you like our lesson today? What was the most interesting task for you? Thank you for our lesson. You were great today.

.

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
18 березня
Переглядів
32
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку