Тема уроку: My Friends (Мої друзі)

Про матеріал
Ознайомити учнів із лексикою за темою "Друзі". Розвивати навички сприймання на слух, говоріння, читання та письма. Формувати позитивне ставлення до взаємодії з друзями.
Перегляд файлу

Тема уроку: My Friends (Мої друзі)

Мета уроку:

  1. Ознайомити учнів із лексикою за темою "Друзі".
  2. Розвивати навички сприймання на слух, говоріння, читання та письма.
  3. Формувати позитивне ставлення до взаємодії з друзями.

Обладнання:

  • Картки із зображеннями дітей, тварин.
  • Аудіозапис (діалог).
  • Презентація/плакат із новими словами.
  • Роздаткові матеріали (картки, розмальовки).

Хід уроку

1. Організаційний момент (5 хв)

  • Вітання:
    Teacher: Good morning, children!
    Students: Good morning, teacher!
    Teacher: How are you today?
    Students: We are fine, thank you!
  • Перевірка присутніх за допомогою простого діалогу:
    Teacher: Who is here today? Raise your hand!

2. Актуалізація знань (5 хв)

  • Повторення знайомих слів, пов'язаних із дітьми, іменами, емоціями.
    Teacher: Let’s say "Hello!" to each other.
    Учні ходять класом і говорять: "Hello, my name is ...".

3. Ознайомлення з новою темою (10 хв)

  1. Введення нових слів:
    • Friend (друг), best friend (найкращий друг), boy (хлопчик), girl (дівчинка), smile (усмішка).
    • Використання картинок для пояснення.
      Teacher: Look! This is Tom. He is a boy. Tom is my friend.
      Class: (Повторюють за вчителем).
  2. Відпрацювання вимови:
    • Хорове повторення нових слів.
    • Ігри на вимову: "Echo game" (Учитель називає слово, учні повторюють тихіше/голосніше).

4. Закріплення матеріалу (10 хв)

  1. Ігрова діяльність:
    • Гра "Find a friend": кожна дитина отримує картку з ім’ям чи малюнком, і шукає "друга" з такою ж карткою.
  2. Діалог:
    Teacher: Let’s listen to a dialogue.
    Аудіозапис:
    • A: Hello! What is your name?
    • B: My name is Anna.
    • A: Nice to meet you, Anna!

Учні повторюють діалог парами.


5. Творче завдання (5 хв)

  • Розмалюй свого друга: учні малюють улюбленого друга і підписують: "This is my friend. His/Her name is ...".

6. Підсумок уроку (5 хв)

  • Запитання для рефлексії:
    Teacher: Who is your best friend? What is his/her name?
  • Підсумкове повторення нових слів хором.
  • Прощання:
    Teacher: Goodbye, children!
    Students: Goodbye, teacher!

Домашнє завдання

Намалювати себе та свого друга. Підписати: "This is me. This is my friend."