Тематичне оцінювання «Інформаційні процеси та системи» 5 клас

Про матеріал

Контрольна робота за підручником М.М.Корнієнко, С.М.Крамаровська, І.Т.Зарецька

Перегляд файлу

 

Тема: Тематичне оцінювання з теми «Інформаційні процеси та системи»

 

Мета: перевірити рівень засвоєння знань учнів із теми.

Тип уроку: контроль і корегування знань , умінь та навичок.

Обладнання: комп'ютер, роздатковий матеріал, програмне забезпечення.

 

Хід уроку

1. Організаційний момент

Вітання з класом. Перевірка присутності і готовності учнів до уроку.

 

2.Узагальнння і систематизація знань правил поведінки в кабінеті інформатики.

 

3. Тематичне оцінювання

Тематичне оцінювання складається з двох частин: І – тести в середовищі MyTest, ІІ – практична частина. Оцінка за контрольну роботу визначатиметься з формулою: Оцінка = (бали за тести + бали за практичне завдання)/2

Тести

  1. З'єднайте пари: органи чуття та способи сприймання повідомлень

візуальний

шкіра

звуковий

ніс

смаковий

очі

нюховий

вуха

тактильний

рот

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Вкажіть спосіб сприйняття повідомлення "зелене світло на табло світлофора"

А)тактильний

Б)звуковий

В)візуальний

  1. Назвіть орган чуття, якими ви сприймаєте повідомлення, що небо блакитне

А)ніс

Б)очі

В)вуха

  1. Вкажіть інформаційні процеси

А)передавання

Б)опрацювання

В)зберігання

Г)прослуховування

  1. Як називається комп'ютер який має постійне місце  перебування

А)портативний

Б)стаціонарний

В)мобільний

  1. Як називається пристрій, що поєднує в собі властивості мобільного телефону та комп'ютера

А)смартфон

Б)нетбук

В)ноутбук

  1. Вкажіть пристрої введення даних

А)клавіатура

Б)сканер

В)мікрофон

Г)принтер

  1. Вкажіть пристрої виведення даних

А)звукові колонки

Б)монітор

В)навушники

Г)мікрофон

  1. Картинки по запросу значок папки пнгВкажіть назву об'єкту

А)папка

Б)файл

Г)ярлик

  1. Картинки по запросу ярликиВкажіть назви об'єктів

     А)папки

     Б)файли

     Г)ярлики

  1. Вкажіть назву об'єкту

Картинки по запросу ярлик кошик пнгА)папки

Б)файли

Г)ярлики

  1. Яка має бути відстань від очей до поверхні екрана

А)не менше 50 см

Б)30 см

В)1 м

Г)85 см

  1. Людина отримує повідомлення з навколишнього світу, використовуючи свої …

А)органи чуття

Б)мобільні пристрої

В)знання

  1. Скількома органами чуттів людина сприймає повідомлення

А) 5

Б) 3

В) 2

  1. Вкажіть способи подання повідомлень

А)графічний

Б)усний

В)письмовий

Г)сигнальний

Ґ)комбінований

  1. Вкажіть основі складові комп'ютера

А)монітор

Б)системний блок

В)принтер

Г)мишка

Ґ)клавіатура

  1. Вкажіть відомі вам види пам'яті

А)зовнішня

Б)внутрішня

В)комбінована

  1. Пристрій для керування роботою комп'ютера та виконання певних операцій ____________
  2. Вкажіть назву технічного забезпечення ПК: Набір програм, які забезпечують доцільне використання комп'ютера в інтересах користувача

А)апаратне забезпечення

Б)програмне забезпечення

В)спеціальне забезпечення

Практичне завдання

Створіть на робочому столі сукупність файлів та папок за зразком. Для цього виконайте команду контекстного меню СТВОРИТИ (СОЗДАТЬ)

 

 

4.Підбиття підсумків уроку

  • Чи задоволені ви своєю роботою?
  • З яким настроєм ви працювали на уроці?
  • Що вам запам'яталось на уроці?

5. Домашнє завдання

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Авраменко Влад
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
Додано
30 жовтня 2019
Переглядів
2558
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку