Бойові дії на території України в 1941 р. призвели до
Представниками радянського партизанського руху в роки німецько-радянської війни були
Спільною метою усіх течій руху Опору в Україні в роки Другої світовоївійн було
Національно-визвольна боротьба українського народу проти окупантів у роки Другої світової війни відбувалася у формі
«Український народ не хоче й не буде своєю кров'ю рятувати Німеччину. Якщо Німеччина стоїть сьогодні перед смертельною небезпекою зі Сходу, то це наслідки дикунської політики німецького імперіалізму серед поневолених народів Сходу... Ми боремося за Українську державу, а не за чужий імперіалізм. Ми мусимо берегти наші сили, бо ми впевнені, що війна у своїй кінцевій фазі надасть нам державу...», - таку позицію у зверненні до українського народу в роки Другої світової війни проголосив
На карті позначено лінію фронту часів німецько-радянськї війни станом на:
Якою цифрою на картосхемі позначено рейхскомісаріат «Україна» - адміністративно-територіальну одиницю німецького окупаційного цивільного управління в роки Другої світової війни?
Укажіть події, пов’язані з діяльністю Організації українських націоналістів (ОУН) в роки Другої світової війни (три відповіді)
На карті жирною пунктирною лінією позначено
Укажіть портрет діяча, який у 1943 р. очолив Українську Повстанську Армію (УПА)
Проаналізуйте директиву керівнику Райхсміністерства в справах окупованих східних територій А. Розенбергу: «Цей мільйон нам конче потрібен протягом наступних чотирьох місяців. Від 15 березня ми встановили щоденні норми вивезення робітників до Райху: з генерального комісаріату “Білорусі” – 500 осіб, з райхскомісаріату “Україна” – 1 000 осіб… Від 1 квітня цього року щоденна квота має бути подвоєна…»
У зверненні йдеться про
Які терміни і поняття слід використовувати, характеризуючи перебіг подій на території України в 1943 р.? (три відповіді)
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома