Суб’єктами фандрайзингової діяльності є неприбуткові організації (НПО), які займаються пошуком джерел фінансування та інших необхідних ресурсів для реалізації проектів.
Об’єктами фандрайзингу виступають
різні категорії донорів, основними з яких є ...
Добровільна особиста та/або майнова допомога, що не передбачає одержання благодійником прибутку, а також сплати будь-якої винагороди або компенсації благодійнику від імені або за дорученням бенефіціара.
Юридична особа приватного права, установчі документи якої визначають благодійну діяльність в одній чи кількох сферах як основну мету її діяльності.
Цільова допомога у формі валютних цінностей, яка має бути використана бенефіціаром протягом строку, визначеного благодійником.
Згідно Декларації основними принципами роботи фандрайзера є:
Міжнародні організації, державні установи, комерцiйнi структури, громадськi некомерцiйнi органiзацiї (релiгiйнi, науковi тощо), приватнi благодiйнi фонди або приватні особи, що надають громадянам та безприбутковим організаціям на некомерційній безповоротній основі необхідні додаткові ресурси різного виду, на цілі, які спрямовані в цілому на благо усього суспільства.
Благодійний внесок або пожертва, яка не носить цільового характеру, надана юридичною або фізичною особоюконтрибутором у грошовій або натуральній формах.
Планування екстенсивної програми залучення та мотивування потенційних донорів до організації з метою отримання від них допомоги.
Особа, яка займається доброчинністю.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома