У реакції синтезу аміаку N2 + 3H2 = 2NH3 об’єми азоту та водню співвідносяться як:
Який об'єм кисню вступить у реакцію з 4 л оксиду азоту(II) за рівнянням 2NO + O2 = 2NO2?
При спалюванні етану (2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O) співвідношення об'ємів етану до кисню становить:
Якщо в реакцію вступило 15 л хлору та 15 л водню (H2 + Cl2 = 2HCl), який об'єм хлороводню утвориться?
Чи зміниться співвідношення об'ємів газів у реакції, якщо тиск збільшиться вдвічі (за однакової температури для всіх газів)?
Скільки літрів кисню необхідно для повного згоряння 1 л пропану (C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O)?
У реакції 2CO + O2 = 2CO2 використали 20 л чадного газу (CO). Об'єм утвореного вуглекислого газу (CO2) складе:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома