Інформація про технологію і спосіб виробництва, технічні відкриття і винаходи; “ноу-хау”; конструкторська документація, програмне забезпечення тощо.
Відомості про фінансово-економічне становище підприємства (бухгалтерська звітність), кредити і банківські операції, про укладені договори, контрагентів, структуру капіталів і плани інвестицій, стратегічні плани маркетингу, аналіз конкурентоспроможності власної продукції, клієнтів, плани виробничого розвитку, ділове листування та ін.
Незамінна інформація, наявність якої стратегічно необхідна для функціонування підприємства. Витік цієї інформації ставить під загрозу самофункціонування організації (підприємства).
Інформація, процес ліквідації наслідків витоку якої складний або пов’язаний з великими витратами.
Інформація, витік якої завдає матеріальної шкоди підприємству, однак воно може ефективно функціонувати й у разі витоку цієї інформації.
Конфіденційна інформація – це документована (тобто зафіксована на матеріальному носієві і з реквізитами, що дають змогу ідентифікувати її) інформація, доступ до якої обмежується відповідно до законодавства України.
Інформація, витік якої не завдає матеріального збитку підприємству і не впливає на його функціонування.
Склад і обсяг відомостей, які становлять комерційну таємницю підприємства, визначаються його керівником з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України
Конфіденційну інформацію поділяють на
Визначення поняття “комерційна таємниця", як "таємницею буде вся інформація підприємства." відносять до
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома