Усі слова записані правильно в рядку
Прикметники із суфіксом -ськ- утворяться від усіх іменників у рядку
Потрібно поставити У на місці всіх пропусків у рядку
Букву У треба писати на місці пропусків рядка
Правильно написано всі слова в рядку
1)Постукала весна в прозорий кришталь вікон, торкнулася серця лоскітливим подихом травня й невтримно поманила в замріяний гай. (2)А в гаю синіми вогниками коливаються на тонких стебельцях проліски. (3)Схожі вони на бірюзові намистинки розгублені чиєюсь невинною рукою між вузеньких листочків боязкої травиці, що проткнулися серед хворосняку. (4)Може, то безжурний жайвір бризнув на галявину іскри невичерпного натхнення чи соромлива синичка розсипала зерна свого пестливого співу?
Орфографічну помилку допущено в слові з речення
1. Здавна в Україні поруч з іменами і призвіщами були поширені вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа, де записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили у селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитання про прізвище лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропував у затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невістки ставали Чумаками.
Орфографічну помилку допущено у слові з речення
1. Здавна в Україні поруч з іменами і призвіщами були поширені вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа, де записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили у селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитання про призвіще лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропував у затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невістки ставали Чумаками.
Порушення чергування у//в наявне в реченні
1. Сдавна в Україні поруч з іменами і призвіщами були поширені вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа, де записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили у селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитання про призвіще лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропуваву в затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невістки ставали Чумаками.
Помилку в написанні префікса допущено у слові з речення
1. Здавна в Україні поруч з іменами і прізвіщами були поширені вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа, де записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили у селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитаня про прізвище лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропував у затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невістки ставали Чумаками.
Орфографічну помилку допущено у слові з речення
1. Здавна в Україні поруч з іменами і призвіщами були поширенні вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа,д е записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили в селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитання про прізвище лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропував у затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невістки ставали Чумаками.
Орфографічну помилку допущено у слові з речення
1. Здавна в Україні поруч з іменами і прізвищами були поширені вуличні прізвиська. 2. У 1886 році харківська губернська управа склала бланки для подвірного опису, у яких була графа, де записувались прізвиська та причини виникнення їх. 3. Розповідали, як під час чергового перепису населення повітові чини заходили у селянські двори і занотовували прізвища. 4. Деякі селяни не називали імена, а на запитання про призвіще лише знизували плечима. 5. Якщо у дворі було брудно, то господаря записували Дришлею, якщо похропував у затінку на ряднині поза хатою, то його нагороджували прізвищем Тягнирядно, якщо помічали великий віз під навісом, то голова родини та його дружина, сини та невіски ставали Чумаками.
Орфографічну помилку допущено у слові з речення
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома