14 травня о 18:00Вебінар: Закордонний досвід: принципи взаємодії батьків, вчителів та учнів у закладах освіти (на прикладі школи «Британніка», м. Будапешт)

Підсумкова контрольна робота з алгебри 7 клас

Додано: 28 травня 2020
Предмет: Алгебра, 7 клас
Тест виконано: 1 раз
17 запитань
Запитання 1

1. Спростіть вираз:

(х - 5)(х + 9)

варіанти відповідей

х + 4х - 45

х2 + 4х - 45

х2 + 4х + 45

х2- 4х - 45

Запитання 2

2. Розкладіть на множники:

х2 - 36

варіанти відповідей

(х - 6)(х + 6)

(х - 6)(х - 6)

(х -36)(х + 36)

(х - 36)(х - 36)

Запитання 3

3. Через яку з даних точок проходить графік функції

у = х2 - 3

варіанти відповідей

А( -3 0)

В(-3; 6)

С(-3 3)

Е(-3; -12)

Запитання 4

4. Яка з наведених пар чисел є розв'язком рівняння 5х + 3у = 4?

варіанти відповідей

(1; 0)

(2; -2)

(2; 1)

(-1; 2)

Запитання 5

5. Розв'яжіть способом додавання систему рівнянь

варіанти відповідей

(-5;3)

(-3;5)

(3; 5)

(5;3)

Запитання 6

6. Знайди корені системи лінійних рівнянь з двома змінними графічним способом

варіанти відповідей

(2 ; 4)

(0 ; 8)

(4: 2 )

(3 ; 6)

Запитання 7

7. (а + в)2=

варіанти відповідей

 а2 + в2;                      


 а2 + 2ав + в2;


 а2 – 2ав + в2.

 а2 - в2;    

Запитання 8

8. 6а5b7·(- 3ab2)

варіанти відповідей

- 18a5b14

- 18a6b9


18a6 b9

18a5b14

Запитання 9

9. Виконати множення 2x(3x2 - x + 2)

варіанти відповідей

6x3-2x2 + 4x

6x2 - 2x + 4

6x3- 2x + 4

6x2 - 2 + 4x

Запитання 10

10. Розв'язати систему рівнянь

варіанти відповідей

( 1; -4 )

( 4; -1)

( -1; 4 )

( -4; 1 )

Запитання 11

11. За 7 порцій млинців і 2 салати заплатили 156 грн. Скільки коштує одна порція млинців і скільки - один салат, якщо дві порції млинців на 9 грн дешевше за три салати ? Скласти систему рівнянь

варіанти відповідей

7х +2у = 156

3у -2х = 9

7х - 2у = 156

3у - 2х = 9

7х + 2у = 156

-2х + 7у = 9


7х - 2у = 156

3у + 2у = 9

Запитання 12

12. Учень купив 10 зошитів та записник. За всю покупку він заплатив 126 грн. Скільки коштує один зошит і скільки записник, якщо відомо, що записник дорожчий від зошита у 8 разів?

варіанти відповідей

Зошит - 12,6 грн, а записник - 100,8 грн

Зошит - 7 грн, а записник - 56 грн

Зошит - 4,6 грн, а записник - 80 грн

Зошит - 15,75, а записник - 110,25 грн

Запитання 13

Обчисліть значення виразу

варіанти відповідей

1

3

9

27

Запитання 14

Знайдіть корінь рівняння  

(х+3)(х-7) - (х-4)(х+4)=11

варіанти відповідей

- 4

- 1

не має коренів

безліч розв'язків

Запитання 15

Розв’яжіть систему рівнянь

варіанти відповідей

(2;5)

(5;2)

(-2;5)

(-2;-5)

Запитання 16

Побудуйте графік функції у=3х-3.

Користуючись побудованим графіком, установіть, при яких значеннях аргументу функція набуває додатних значень.


Завдання буде зараховано за наявності графіка у зошиті 

варіанти відповідей

більше 0

менше 0

менше 3

бльше 1

Запитання 17

За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 320 грн.

Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки коштує 1 кг печива, якщо 3 кг цукерок дорожчі за 2 кг печива на 60 грн.?

варіанти відповідей

44 грн, 26 грн

30 грн, 40 грн

26 грн, 44 грн

40 грн, 30 грн

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест