1. Які твердження щодо самореалізації в підлітковому віці є правильними? I. Для формування особистості надзвичайно важливою є самоорганізація.II. Самореалізуватися — означає відобразити свій внутрішній світ у діяльності, показати його іншим людям.III. Формування особистості здійснюється виключно в підлітковому віці.
2. Учні, які беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з біології, здійснюють:
3.Два учні на уроках з основ здоров’я обговорювали процеси самопізнання і формування особистості. Перший учень сказав, що самопізнання може заважати використанню своїх можливостей у навчанні й у спілкуванні з іншими людьми. Інший заперечив, що самопізнання є засобом найповнішого використання своїх можливостей і здібностей. Хто з них правий?
4.Оцінку людиною власних можливостей, якостей, переваг і недоліків називають:
Самореалізація — це:
6.Які твердження щодо формування особистості є правильними? I. Особистість людини формується шляхом самопізнання, самовизначення, самовиховання, самоконтролю, самооцінки.II. Особистість має такі якості, як відповідальність, гідність, індивідуальність, громадська активність, твердість поглядів і переконань.III. Самопізнання є необхідною умовою саморозвитку особистості.
7.Референтна група — це люди:
9.Життєве самовизначення:
10.Завдяки емоціям ми краще розуміємо одне одного. Яка це функція емоцій?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома