Автомобіль, що рухається прямолінійно, протягом 20 с збільшив швидкість руху від 27 до 45 км/год. Автомобіль рухався з прискоренням:
Поїзд рушає із місця з прискоренням 0,2 м/с2. Через хвилину він набере швидкості руху:
Початкова швидкість прямолінійного рівноприскореного руху тіла становить 8 м/с. Напрям прискорення збігається з напрямом швидкості руху, а модуль прискорення дорівнює 1 м/с2. Модуль переміщення тіла за 4 с становить:
Велосипедист подолав ділянку дороги, що йшла вгору, за 20 с. Швидкість його руху за цей час зменшилася від 11 до 7 м/с. Довжина пройденої ділянки дороги дорівнює:
Лижник спустився з гірки за 5 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,4 м/с2. Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 5 м/с.
За якийсь час автомобіль, рухаючись з постійним прискоренням 1,6 м/с2, збільшить свою швидкість з 11 м/с до 19 м/с?
З яким прискоренням рухався автомобіль під час аварійного гальмування, якщо водієві вдалося зупинити автомобіль, що рухався зі швидкістю 54 км/год, за 5 с? Якою була швидкість руху автомобіля через 2 с після початку гальмування?
На графіку зображено залежність швидкості від часу. За графіком знайдіть проекцію прискорення тіла. Запишіть рівняння v(t), s(t).
Дано рівняння руху тіла у вигляді залежності координати від часу: х=10+12t+1,5t2 (м). Визначте із цього рівняння значення проекції початкової швидкості.
Дано рівняння руху тіла у вигляді залежності координати від часу: х=10+12t+1,5t2 (м). Визначте із цього рівняння значення прискорення руху тіла.
Автомобіль починає рух зі стану спокою і наприкінці п’ятої секунди досягає швидкості 36 км/год. Визначте прискорення руху автомобіля. Якою буде швидкість автомобіля через 2 с після початку руху?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома