Коли відзначається День космонавтики і авіації ?
Хто першим дав поштовх для розвитку ракетної техніки в Європі, потім створив у російській армії ракетну роту, розробив цілу низку бойових ракет ?
Визначіть за фото і фактами українського вченого:
радянський вчений-теоретик, є одним із засновників ракетобудування та сучасної космонавтики. Хоча він народився і прожив все життя на території Росії, його предки походять з Волині і були родичами гетьмана Северина Наливайка.
Визначіть за фото і фактами українського вченого:
винахідник та автор схеми першого у світі реактивного літального апарата. Народився на території Чернігівської області. Окрім дослідницької діяльності, був революціонером-народником. Тож у віці всього 27 років був страчений за замах на імператора Олександра ІІ.
Визначіть за фото і фактами українського вченого:
український радянський вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор. Саме Корольов вважається основоположником практичної космонавтики. Він керував першим польотом у космос
Виберіть із поданого списку першого космонавта незалежної України
Хоча Каденюк є єдиним космонавтом з України, який побував у космосі, український прапор там бував частіше. Так, космонавт NASA Рендольф Брезник розгорнув на орбіті український прапор. Пізніше він всиновив хлопчика з України , і тепер його з нашою країною пов’язують родинні зв'язки.
Із якого міста він всиновив хлопчика ?
Видатна жінка з українським корінням підкорила космос! Гайдемарі Пайпер є однією з найуспішніших астронавтів NASA. Інженер пройшла довгу і складну робочу кар'єру від військово-морських сил до виходу у відкритий космос.
Успішна українка була у космосі двічі, загалом 27 діб. І здійснила при цьому 5 виходів у відкритий космос. Батько майбутнього космонавта зробив усе, щоб вберегти її українську ідентичність. Вона ходила до української недільної школи, танцювала народні танці й була пластункою. Виходячи заміж, залишила своє українське прізвище. Яке її прізвище ?
Яке українське підприємство займається розробкою ракетних комплексів та ракетно-космічних систем?
Зокрема, у світі добре відомі українські ракети-носії "Зеніт" та "Циклон". Україна справді може похвалитися своїми ракетами-носіями, які доставляють супутники на орбіту.
Українське підприємство "Південне" працює над проектом постійної бази на поверхні Місяця! Звучить фантастично?
Проект має п’ять етапів реалізації. Останній з них передбачає запуск постійної бази, на якій перебуватиме людина. Заплановано це на ...........
Першим українцем, який побував у космосі, був Павло Попович. Він полетів туди у 1961 року. І на борту корабля виконав одну з улюблених пісень Сергія Корольова. Яка українська пісня звучала у космосі ?
Виберіть із списку українця, який все життя пропрацював на ПІвденмаші у Дніпрі. Ця людина створила найстрашнішу зброю у світі – ракета під кодовою назвою «СС-18», або «Сатана». Ця ракета свого часу становила загрозу існування всього світу і Радянський союз нею володів, а розроблялась вона в Україні.
Українська ракета-носій має рушити у космос з канадського космодрому після 2022 року. Ракета-носій здатна підняти на орбіту вантажі у понад 3 тонни. Але, за словами розробників, потужностей вистачить, щоби дістатися до Місяця разом із вантажем у кількасот кілограмів. Яка назва цієї ракети ?
Українці прикладали руку до виробництва "космічної фури" "Зеніт-2", яка здатна доставити на орбіту вантаж ....... .
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома