Інформатика 10 клас Урок №____ Дата: «______» «_________» _________
Тема: Улектронні та друковані Портфоліо
Мета уроку: засвоєння знань учнів про технологію створення портфоліо. Формування вмінь розробляти і компонувати портфоліо за визначеною схемою, здійснювати підбір інформаційних матеріалів для портфоліо. Розвивати пам'ять, логічне мислення. Виховувати допитливість, наполегливість, працелюбність.
Обладнання: підручники, електронний зошит, додаткова інформація, презентація.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. Організаційна частина.
ІІ. Актуалізація опорних знань та життєвого досвіду учнів.
ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності.
«Наявність портфоліо на сьогоднішній час є обов’язковим!»- така вимога найчастіше зустрічається в оголошеннях на вакансії журналістів, , художників, дизайнерів, моделей, акторів.
ІV. Вивчення нового матеріалу.
Презентація та розповідь вчителя
Фізкультхвилинка
VI. Практична робота.
Створення власного портфоліо.
6.1. Вступний інструктаж.
Завдання: Створити власне портфоліо результатів навчальної діяльності.
6.2. Поточний інструктаж.
- слідкувати за дотриманням вимог, що ставляться перед учнями;
- допомагати учням у разі потреби;
- звернути увагу учнів на типові помилки та хиби під час виконання практичної роботи;
- відзначити правильність навчальних дій учнів.
6.3. Заключний інструктаж.
- зробити підсумок практичної роботи, мотивувати його.
VII. Підсумок уроку.
Метод «Мікрофон»
1. Що нового ви дізнались на уроці?
2. Чи можна скористатись отриманими знаннями у повсякденному житті? Де, і за яких умов це може бути?
7.2. Заключна частина:
VIІІ. Домашнє завдання:
Створити портфоліо власних смаків та захоплень