Unit 3:" Nature and the environment"

Про матеріал
формувати навички вживання нових ЛО з теми “Environmental Protection”;стимулювати комунікативно-пізнавальну діяльність учнів; вдосконалювати навички читання,письма,монологічного та діалогічного мовлення. розширити знання учнів про небезпеку забруднення навколишнього середовища; підвести учнів до усвідомлення необхідності охороняти і примножувати природні багатства. Розвиваюча: розвивати мовну догадку, мислення,увагу; вміння працювати в парах та групах; висловлювати та відстоювати власну точку зору. Виховна мета: виховувати бережливе ставлення до природи та її багатства,почуття відповідальності,загальну культуру учнів.
Перегляд файлу

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів

 

              навколишнє середовище.png

 

English

Oksana Karpyuk

Year 9

Unit 3: Nature and the environment

 

 

 

 

 

  Вчитель англійської мови:

Москаленко С.П

Тема.  Environmental Protection. 9клас

Практична мета: формувати навички вживання нових ЛО з теми  “Environmental Protection”;стимулювати комунікативно-пізнавальну діяльність учнів; вдосконалювати навички читання,письма,монологічного  та діалогічного мовлення.

розширити  знання учнів про небезпеку забруднення навколишнього середовища; підвести учнів до усвідомлення необхідності охороняти і примножувати природні багатства.

Розвиваюча: розвивати мовну догадку, мислення,увагу; вміння працювати в парах та групах; висловлювати та відстоювати власну точку зору.

Виховна мета: виховувати бережливе ставлення до природи та її багатства,почуття відповідальності,загальну культуру учнів.

Наскрізна лінія: « Екологічна безпека та сталий розвиток » націлювати учнів на усвідомлення екологічних проблем, ефективне та раціональне використання природних ресурсів. Формувати в учнів готовність оцінювати наслідки діяльності людини на оточуюче середовище та усвідомлення відповідальності перед майбутніми поколіннями.

 

 Ключові компетентності: cпілкування  іноземними мовами, уміння вчитися впродовж  життя, екологічна грамотність і здорове спілкування.

 

Обладнання: роздатковий матеріал, наочність, вислови, текст для аудіювання, картки з новими лексичними одиницями, підручник О. Карпюк.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Хід уроку

  1. Підготовка до сприйняття іноземного мовлення.
  1. Повідомлення теми та мети  уроку.T: Good-morning, children! I am glad to see you at our English lesson!  So,  today we`ll speak , read and translate texts about our planet Earth and the environment ; practice in asking questions, learn a lot of interesting facts.
  2. Уведення в іншомовну атмосферу. Мозковий штурм.  Brainstorming.

 What words  or things relate to our planet, our Earth ? 

Ps: Nature, Climate, Water resources, flora and fauna, people, air,   animals, land. Name the word, which means places where people, animals and plants exist.     

Ps: Habitat.

T: You are right. For people, there are…

T: For animals and plants?

Ps: These are forests, woods, ground, soil, oceans, and fields.

T: All these places, we can name as…

Ps: Environment.

Ps: Environment is everything around us: people, plants, air, water, land and animals.

 

 

T: Thank you.

 

But we have problems with our environment? What are they?

Ps: Climate change, rubbish, pollution, growing population, endangered animals and plants.

  1. Основна частина уроку.
  1. Reading.

Ex.1.p.146.Choose the correct word to complete the sentences that describe the world today.

    

2 .Speaking. Розвиток умінь мовлення.    

T: Match the words with the pictures Ex.3.p.147.

*Подання тексту для читання.Ex.4.p.147. Робота з лексичними одиницями.

*Find out the words definitions and explain them in English, using your mobile phone or a dictionary.

 

  • Кліматичні зміни;
  • Сміття;
  • Перенаселення;
  • Засмічення;
  • Види тварин та рослин що знаходяться в небезпеці;
  • Засмічувати;
  • Захищати;
  • Переробляти;
  •  Зменшувати;
  • Використовувати вдруге;
  • Рятувати;

    •Той хто належить до захисту довкілля.

Work in pairs. Do ex.4.p.147-149.Answer the questions.

  1. Is population growing in all parts of the world?
  2. Are the people responsible for the climate change that is happening?
  3. Why do we need water?
  4. Why do we produce so much rubbish?
  5. What is the best way to protect endangered animals and plants?

 

 

  1. Writing. Look at our vocabulary once again and match the explanations with the words from the box.  

 

 

  1. Заключна частина уроку.
  2. Summary. How many definitions can you learnt by heart in three minutes?
  3. Homework: Ex.7a,p.150-151 and write your opinion about environmental protection.

Use the next word-combinations:

  • As for me;
  • To my mind;
  • I consider;
  • In addition;
  • on the one hand;
  • on the other hand.
docx
До підручника
Англійська мова (9-й рік навчання) 9 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
10 лютого 2021
Переглядів
2867
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку