Клас. 1-Б
Розділ. Іграшки (Toys)
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.
Форма організації: урок-аукціон.
Бродецька Лілія Геннадіївна, вчитель англійської мови, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.
Вивчення іноземних мов у 2019-2020 навчальному році у 1-му класі здійснюється за новим Державним стандартом початкової освіти, затвердженого постановою КМУ від 21 лютого 2018 року №87 та Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко.
Підручник: Англійська мова. English. 1 клас. Підручник для 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів / Г.К. Мітчелл.- К.: Видавництво «Лінгвіст», 2018. – 128 с.
Тема. Іграшки. Літера «Kk».
Мета. формування мовленнєвих компетентностей: вивчити літеру «Kk»повторитита закріпити використовування у власному мовленні лексичних одиниць з тими «Іграшки», побудова речень з конструкцією «I have got…»; формулювання загальномомленнєвихкомпетентностей: вчити реагувати на команди вчителя, ситуативно-діалогічне мовлення учнів;
формування загальнокультурних компетентностей: формування гендерної рівності, формувати вміння оцінювати себе самостійно, розвивати інтерес до вивчення іноземної мови, розширювати кругозір.
Обладнання: тематичні ілюстрації, відеозапис пісень, фізкультхвилинки, лего-дупло, лоти для аукціону, смайлики, ілюстрації.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку.
І. Оргмомент. Введення в іншомовне середовище (1 хв.)
T.: Goodmorning, children!
P-s: Goodmorning, teacher!
T.: How are you?
P-s: I’m fine, thank you.
T.: How are you, teacher?
P-s: I’m, thank you.
T.: I’m glad to see you!
P.:I’m glad to see you too.
Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.
II.Оголошення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності (30 с.)
T: Today we’ll continue to study English letters and unit «Toys».
ІІІ. Фонетична зарядка. Актуалізація опорних знань.
https://www.youtube.com/watch?v=BELlZKpi1Zs
T.:Name the letter, sound and words. (вчитель демонструє картку з літерою, а діти мають назвати її, відповідний звук і слова на цю літеру).
P-s.: Aa (ei) – [ᴂ] – ant;
Bb (bi) – [b] – book, baby;
Ee (i) – [e] – elephant.
IV. Вивчення нової літери
Kite – повітряний змій, kitten – кошеня.
Літера Сс, звук [k], літера Kk [k]
[k] |
|
Kk |
Cc |
kite kitten |
candy cat
|
https://www.youtube.com/watch?v=BELlZKpi1Zs
https://www.youtube.com/watch?v=9dU9S9BT3FI
VI. Повторення лексичних одиниць з теми.
Вчитель показує ілюстрацію іграшки – учні називають її англійською мовою.
На приклад:
Plane – руки в сторони
Car – руки на рулі автомобіля
Doll – колихання на руках
Bike – руки на рулі велосипеда
Kite – піднімання руки в гору, імітуючи хвилю.
kite, car, doll, ball, plane, train, drum, bike, robot, teddy
VII.Фізкультхвилинка «Boys and girls» (1 хв.)
Girls: turn around!
Boys: jump
Girls: run
Boys: fly
Girls: swim
Boys: go
All together: clap your hands!
VIII. Закріплення синтексичної конструкції «I have got …»
- Let's listen to the dialogues of three pairs of students.
IX. Підсумок уроку.
1. Бесіда (1 хв.)
2.Складання діаграми (3 хв.)