Урок вивчення нового матеріалу з теми " День Народження" за підручником Карпюк - 1 класдля загальноосвітніх навчальниз закладів .Містить роздаткові картки.
Англійська мова 1 клас
Тема: День Народження.
Мета:
— Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми: present, candle, cake,seven/six.
— Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
— Навчати рахувати до семи англійською.
— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, комунікативні здібності учнів
— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
— Виховувати культуру спілкування, чемність, ввічливість, організованість, дисциплінованість, прагнення вивчати англійську мову;
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Пісня « Hello! Super Simple Songs»
2. Вправа «How are you? »
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми поговоримо про свято, яке ви всі, мабуть, дуже люблять. І навчимося, вітати один одного з цим святом англійською мовою.
А для цього нам потрібно буде вивчити деякі нові слова і цифри. Let's start our lesson.
Listen to the songs.( Учні слухають пісню"Happy birthday")
Отже, яка тема нашого уроку?
3.Фонетична зарядка.
1)Практикування у вимовлянні звуків [8] , [б], [ t], [d], [b], [m], [n].
Учитель нагадує, як правильно вимовляти звуки
2)Вивчення вірша.
-Listen to the poem.
How old are you? How old are you?
Are you one? Are you two?
Are you three, four, five or six?
No, I am not. Listen to this.
It’s my birthday, and hooray!
Now I’m seven, I’m seven today!
-Listen to me. And now repeat after me all together.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: Look! (Дістає ляльку.) This is Sue. She has her birthday today. У неї сьогодні день народження. Say, "Happy birthday, Sue!" Учні повторюють хором.
За зразком: Teddy Bear, Pepa pig.
Т: Now imagine that today is your birthday. Say "Happy birthday" to each other!
Учні вітають один одного з днем народження.
ІІ Основна частина уроку
1)Презентація нових ЛО.
Т: Look at the picture
We can see a present. Repeat: present.
We can see a candle. Repeat: candle.
We can see a cake. Repeat: cake.
Point to the present/cake/candle/seven/six.
Учні спочатку повторюють за вчителем, а потім вказують на зображення тих предметів (цифр), які він називає.
2)Активізація ЛО
1.Гра « Box»
-Give me....
Фізхвилинка
«Teddy Bear»
2.Пояснення вчителя ( З іграшками на кожній іграшці вказано на бейджику вік)
Т: Look. Назвіть кого ви бачите . Whose birthday is this? Чий це день народження? It's the Апп's birthday.
-How old аre you Ann? I am 7. ( Bear - 3, Pepa -1)
3. Робота в парі за зразком ( З використання віяла)
T: Ask each other: "How old are you?" and answer: "I am six/seven". Учні виконують завдання в парах.
4.Аудіювання за картками
Т: Listen and write the number( Аудіоматеріал « Step 41)
Sue Mag
Jack Yo-Yo -
5. Робота в зошиті
1)РЗ, впр. 1 (с. 35).
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
6.Закріплення вивченої лексики
Гра « What is it missing?»
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Бесіда з учнями.
Т: Що за тема була в нас сьогодні на уроці? Що ви навчилися бажати чи запитувати? Що найбільше вам сподобалося?
Т: Goodbye! Ps: Goodbye!