Урок англійської мови у 2 класі на тему " My Family"

Про матеріал
Закріплення вживання питальних структур «How old are you?», «How old is…?”, «Who is this?» та відповідей «I am…”, «He/She is…”.
Перегляд файлу

Широчанський навчально-виховний комплекс

 

Відкритий урок

з англійської мови

2 клас

«My Family»

http://mail.ingilizceforum.net/attachment.php?aid=19016

                            

                                    Підготувала

                                                      Саєнко К.В.

Тема:         Моя сім'я

Підтема:   Тепер ти можеш…

Мета:         Повторити й закріпити лексичний матеріал теми.

                   Закріпити вживання питальних структур «How old are you?», 

                  «How old is…?”, «Who is this?» та відповідей «I am…”, «He/She

                    is…”.

                   Продовжувати розвивати вміння діалогічного та    

                   монологічного мовлення.

                   Повторити і закріпити знання числівників від 1 до 10.

                   Практикувати у читанні.

                   Тренувати в аудіюванні.

                   Розвивати навички письма.

                   Тренувати пам'ять та увагу.

                   Виховувати культуру мовлення.

Тип уроку:    Узагальнення.

Обладнання:   підручник, робочий зошит, малюнки родин, комп'ютер, 

                          анімаційний мультфільм «Сирота», пісня «Моя сім'я», картки

                          зі словами, подарункова скринька.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА  ДО  СПРИЙНЯТТЯ  ІНШОМОВНОГО  МОВЛЕННЯ

GREETING  1. Привітання.

                          T: Stand up, please! Hello children!

                          Ps: Hello teacher!

                          T: How are you?

                          Ps: We are fine, thank you!

                        T: Sit down, please!

AIM    2. Повідомлення теми та мети уроку.

              Т: Сьогодні ми з вами повторимо все, що вчили протягом розділу   

                 «Познайомся з моєю родиною». Ви будете розігрувати діалоги 

                  та грати в ігри, читати й писати. Також ми повторимо пісні й

                  вірші, вивчені на попередніх уроках.  Let's start our lesson.

MOTIVATION    3. Мотивація.

               Т: Звісно, кожен із вас, не замислюючись, дасть відповідь на

                   запитання «Що таке сім'я?», назвавши своїх найближчих родичів -  

                   маму й тата, братів і сестер, дідусів і бабусь. Ці люди оточують

                   вас від народження, виявляючи постійну турботу та увагу.

                   Давайте переглянемо анімаційний мультфільм і скажемо про що ж 

                   він?!  ( Перегляд анімаційного мультфільму «Сирота»)

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7398.JPG

 

               Т: Про що ж цей мультфільм?

                    Так, це й мультфільм про сироту. Сироти – це діти,

                   позбавлені батьківської любові, турботи та уваги. У всіх у вас 

                   є сім'я. Ви маєте можливість отримувати подарунки на свята,

                   відпочивати десь з батьками, пожалітися батькам коли вас

                   хтось образив. А ці дітки позбавлені всього цього.

                 Родина дуже важлива у житті кожної людини. Це найближчі,

                 найрідніші люди, яких ми дуже любимо, які дарять нам тепло та

                 допомагають у складних ситуаціях.  

                 Це й рідна домівка, затишна та безпечна.

                 Родина – це твій маленький світ, в якому все зрозуміле, дороге.

               А зараз я пропоную вам заспівати пісню про сім'ю.

               ( Звучить пісня «MY DEAR FAMILY»)

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7404.JPG

WARMING UP   4. Уведення в іншомовну атмосферу.

                  Т: А ще ми з вами вивчили чудовий вірш про сім'ю.

                       Давайте розкажем його всі разом.

                       GIRL – ДІВЧА, ТА BOY – ХЛОПЧИНА

                       СІЛИ ДРУЖНО У МАШИНУ

                       FATHER – ТАТО, MOTHER – МАТИ

                       З ДІТЬМИ ЇДУТЬ ПОГУЛЯТИ!

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

PRONUNCIATION  1. Фонетична зарядка.

                    (Учитель розповідає іторію. Учні повторюють звуки та

                    звукосполучення по кілька разів.)

              Т: Сьогодні наш друг містер Язичок запрошує нас прогулятися з ним                     

                 у лісі. Отже, ми з вами в лісі. Під ногами шарудить листя: [ ʃ - ʃ - ʃ ].

                Десь барабанить по дереву дятел: [ d –d- d  ], [ t –t - t ]. Поряд з нами

                пробігає їжачок: [ р – р – р ], [ f –f –f  ]. І раптом налітають комарі:

                [ z – z –z  ]. А ми їх відганяємо ось так ( плескає у долоні). Комарі

               злякалися і повтікали. А ми з вами виходимо на гарну галявину. Ми

              дивуємося і говоримо: [ wau – wau – wau ].

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7411.JPG

             

  А зараз я пропоную вам продовжити вірш і повторити кольори.

               1.  Пральний засіб фірми «Tide»

                 Означає слово – WHITE.

              2.   Море, де стоїть Артек

                   По-англійськи буде – BLACK.

                3. Колір лісу і долин

                   Означає слово – GREEN.

                4. Колір звірів та мишей

                  По-англійськи буде – GREY.

               5. Знаємо насамперед

                  Колір мака буде – RED.

               6. Діти знають тьотю Беллу

                  Жовтий колір буде – YELLOW.

                7. Небо чисте я люблю

                   Воно має колір – BLUE.

               8. Оплески, ведмедю, браво!

                  А у нього колір – BROWN.

 

 

 

 

 

 

 

 DIALOGUE     2. Діалогічне мовлення.

                  Гра «WHO IS THIS? – THIS IS…”

     ( Учитель показує учням малюнки з членами родини і запитує « Хто це?», а учні дають відповідь «Це …»Діалог проводиться  англійською мовою.)

   T: Who is this?

   Ps: This is mother.

   T: Who is this?

   Ps: This is father.

 

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7419.JPG

 

 

 

 

 

WRITING     3. Письмо.     

                  Гра «Склади речення»

Учитель роздає набори карток кожному учню і пропонує скласти з них речення. Виконавши завдання учні по черзі читають складені речення.

 

He is

Bill

She is

Vicky

He is

Sam

She is

Kate

He is

Father

She is

Mother

      

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7426.JPG

PHYSICAL  ACTIVITY    4. Фізкультхвилинка.

   Т: А тепер, close your eyes, закрийте свої очки, уявіть, що ви маленькі левенята, little  lions. Ви прокидаєтесь зранку, потягуєтесь. (Обов'язково звертаю увагу на вдих-видих для насичення мозку киснем.) Витягуєте свої кігтики, open your eyes. Кого ви бачите поряд? Your friends. Доженіть їх: RUN, RUN, RUN! Камінчик, stone, стрибайте: JUMP, JUMP, JUMP! Знову побігли: RUN, RUN, RUN! Look, baterfly, метелик, JUMP, JUMP, JUMP! Мама свариться: «Roar!» Ви злякались? Але мама добра, посміхніться, Smile!

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7428.JPG

READING     5. Читання.

  Робота з підручником  - впр. № 4 с. 29

  (Учні хором читають текст)

 

REVISION     6. Повторення.

      Гра « Відгадай цифру!»

  ( Учні дістають з подарункової скриньки різні цифри від 1 до 10, показують їх  та називають англійською мовою.)

 

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7429.JPG

 

 

 

 

 

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Summarizing   1. Підведення підсумків уроку.

   Родовідне дерево. 

      (На дошці знаходиться велике родовідне дерево. Учні по черзі виходять до дошки, витягують слова зі скриньки, читають слово та визначають куди його прикріпити.)

http://urok-ua.com/wp-content/uploads/2014/03/%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D1%96%D0%BC%D1%97-5.jpg

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7438.JPG

 

Making a collage     2. Створення колажу.

   Т: Усі наші сім'ї є унікальними та неповторними. Ми пишаємося ними. Давайте зробимо колаж, щоб усі  могли побачити, які ми щасливі.

(Колаж у вигляді серця, навколо якого розміщені малюнки учнів).

    Т: Яку назву можна дати нашому колажу?

    Ps: My Family.

 

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7445.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Reflection       3. Рефлексія.

    На дошці знаходиться сонечко. Учням на початку уроку роздаються промінці від нього. А в кінці уроку вони повинні прикріпити промінці до сонечка, відповідаючи на питання.

    Т: Чим для вас є ваша сім'я?

    Ps 1: Це – любов.  

    Ps 2: Це – щастя та взаєморозуміння.

    Ps 3: Це – моя фортеця.

    Т: Щоб ви побажали дітям всієї планети?

    Ps 1: Щастя.

    Ps 2: Здоров'я.

    Ps 3: Миру.

D:\Фото\Фото 2015\Открытый урок 2015\DSCF7450.JPG

 

 

 

    Т: Отже, давайте любити та цінувати наші сім'ї. Щоб в душі кожної  

         дитини завжди світило таке яскраве сонечко.

         І на завершення давайте розкажемо з вами заключний вірш.

                  CHILD – ДИТИНА, CHILDREN – ДІТИ

                  ТРЕБА  ВСІМ  У  МИРІ  ЖИТИ.

                 «НІ!» СКАЗАТИ WAR – ВІЙНІ!

                  МИР  чи  PEACE, по вічні дні!

    Т: Good buy, children! Lesson is over.

    Ps : Good buy, teacher!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

He is

Bill

She is

Vicky

He is

Sam

She is

Kate

He is

Father

She is

Mother

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Father

Mother

Sister

Brother

Grandfather

Grandmother

I - Я

Grandmother

Grandfather

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Семенюк Леся
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
25 березня 2021
Переглядів
6549
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку