Урок дозволяє продемонструвати дітям та їхнім батькам ріст навчальних досягнень протягом чотирьох місяців першого класу. Діти святкують день народження свого уявного друга, а у вигляді подарунків - грають в різні ігри, співають пісні, показують знання лексики.
Чернівецька гімназія № 2
План демонстраційного уроку
в 1 класі на тему:
«Birthday Party»
Розроблено вчителем англійської мови
Чайковською Іриною Емануїлівною
Чернівці, 2017
План уроку
Мета: закріпити знання дітей про шкільні речі, тварин, кольори, алфавіт; вдосконалювати вміння дітей сприймати на слух, відповідати на запитання, навички вживання лексичного та граматичного матеріалу; вчити дітей складати слова; розвивати фонематичний слух, увагу, пам’ять, монологічне та діалогічне мовлення; виховувати бажання вивчати іноземну мову, інтерес до навчання, товариськість; формувати позитивні риси характеру та естетичні смаки дітей.
Обладнання: книга для учня «Get. Set Go», картки, англійський алфавіт, музичні та відеозаписи, кульки.
Хід уроку:
1. Початок уроку. Організаційний момент.
Warm up
Вірш: Good morning.
Pupils: Good morning , teacher! We are fine, thank you.
Song “ Hello! How are you?”
2. Основна частина
1. Оголошення теми та мети уроку. Введення в мовне середовище
Teacher. I am very glad to see you , your parents and our guests. Today
we’ll speak about your favourite holiday. We are going to discuss
the topic “Birthday Party”. And we’ll revise everything that we
have learned. And today we have a special guest. Who is it?.
Yes, you are right. It is our old friend JJ! Let’s greet him. Say
“Hello!” Today is his birthday and he wants to celebrate it with
you.
Song “Happy birthday!”. Учні співають пісню та одягають святкові
ковпачки.
2. Удосконалення мовленнєвих і граматичних навичок на основі
вивченого матеріалу. Розвиток навичок говоріння.
Teacher. OK. Let’s have a look! There are many presents for him. We
need to help him to open them and do some tasks.
Вчитель дає учням подарунки для J-Jя. Учні іх відкривають і
виконують завдання.
Box# 1. “ Seasons and colours”
Teacher. What season is it now?
Pupil. It is winter.
Teacher. How many seasons have we got?
Pupil. Four seasons.
Teacher. Name them, please!
Pupils. Winter, spring, summer autumn.
Spring is green
Summer is bright
Autumn is yellow
Winter is white.
Teacher. Let’s revise the names of the colours. Please recite the poem
about colours.
1. Красиве авто їде вперед
Червоного кольору
Англійською RED
2. Синє небо я люблю
Воно чудового кольору BLUE
3. А біленький буде WHITE
Йде сніжок
All day and night
4. Колір BLACK
Ну зовсім чорний
Як той грак, такий моторний.
5. Колір YELLOW
Він жовтенький
Як лимончик той смачненький.
6. А ялиночка маленька
Носить колір зелененький,
Знаю я і знає він
Це англійською як? GREEN!
7. Grey, grey - cіра мишка
Не чекай, бо схопить кішка!
8. Коричневе листя падає dawn
Воно не зелене вже
Кольору BROWN
9. А яскравий апельсин,
Що в руках з’являється,
Його колір ти вже знаєш
ORANGE називається.
Box # 2. School things”.
Teacher. Thank you for your poem! Let’s look at the next present.
At school we use many things. What is this?
Pupil(s). It is a pen. It is a ruler….
Учні розглядають картинки і називають шкільні предмети.
Гра « Is it a….?”
Хвилинка релаксації. Учні роблять рухи і вимовляють слова віршиків
Hands up
Hands down
Hands on your hips
One, two, three hop (3-4 р)
One, two, three. Stop.
Make your right hand “Clap, clap, clap”
Make your left hand “Clap, clap, clap”
Turn around one, two, three.
This is easy, you can see.
Box # 3. “ The ABC”.
Teacher . Let’s play a game” A is for.”
2.ABC song (учні співають пісню).
Teacher. Well done!
Box # 4. “ Animals”.
Teacher. We are in the zoo. Name the animals.
Teacher. Be attentive. And now you have got a picture. Please
describe these animals. For example: It is a camel. It’s big. It’s
brown.
Box # 5. “ Numbers”
Зарядка релаксація з рухами:
One, two Pick up sticks
Tie my shoe Seven, eight
Three, four Close the gate,
Open the door Nine, ten
Five, six, Begin again.
3.Сюрпризний момент.
Box # 6. “ Balloons”
Teacher. Oh, it is a present for you. Today you worked very good.
And this surprise is for you.
Song “Balloons”. Учні співають та отримують повітряні кульки.
3. Заключна частина уроку
Підведення підсумків уроку.
Teacher. J-J is very glad that he spends his birthday with you. He thanks
you for your lesson. He knows that it is not difficult to study at school
and it’s very interesting. But it is time to go home for him .