урок французької мови 8 клас "Музика"

Про матеріал
розробку уроку на тему "Музика" можна використовувати для учнів 8 класу друга іноземна мова. Використання інформаційно-комунікативних технологій
Перегляд файлу

Тема: Музика в нашому житті

Клас: 8                                                              Предмет: французька мова

Мета:

  • навчальна: вивчити та закріпити лексичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби, формувати навички вживання  лексичних одиниць, удосконалювати вміння і навички  говоріння, аудіювання, читання та письма;
  • розвивальна: розвивати логічне мислення, активність, увагу, мислення, цифрову компетентність, вчити ефективно співпрацювати під час групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити логічно висловлювати думку;
  • виховна: виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу у класі.

Тип уроку: засвоєння знань і вмінь.

Форма проведення : кафе.

Обладнання: ноутбук, зошити, картки із завданням, малюнки, презентація

Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1) Привітання вчителя: Bonjour, les enfants!

Вітання учнів: Bonjour, madame

          P: Asseyez-vous

          E: Merci

Бесіда з черговим:  P : Qui est de service aujourd’hui ?

          E1 : Je suis de service aujourd’hui.

          P : Qui est absent aujourd’hui?

          E1: … est absent aujourd’hui. / Tout est present aujourd’hui.

          P: Quelle date sommes-nous aujourd’hui?

          E1: Aujourd’hui nous sommes jeudi, le quatorzième de Décembre

2) Фонетична зарядка:

 Р: Comment ça va?

          E1: Ҫa va bien.

          E2 : Ҫa va comme si comme ça

          E3 : Ҫa va pas mal. Et vous ?

          Пісня «Bonjour, mes amis, comment ça va?»

3) Повідомлення теми та завдань уроку:

Слайд 1:P: Alors, devinez-vous quel est notre sujet?

        E1: La musique

II Основна частина уроку

1) Асоціативний кущ:

Qu'est-ce que la musique signifie pour vous?

2) Пояснення правил гри:

P: я пропоную стати капітанами Роману, Микиті та Андрію. Витягніть малюнок, будь ласка. Дякую сідайте за стіл з вашим малюнком. Для об’єднання в групи , ви також тягнете малюнки. Сідайте до своїх капітанів. У вас є 5 хвилин на виконання завдання, звукового сигналу ви переходити до іншої групи, капітани залишаються на місцях, знову на виконання завдання у вас є 5 хвилин , після звукового сигналу ви переходити до наступної групи в знову виконуєте завдання 5 хвилин , після звукового сигналу ви повертаєтесь до свого капітана. Після вам дається 5 хвилин на підготовку звіту , як команди виконали завдання та презентувати вірні відповіді. Капітани записують скільки правильних відповідей отримали команди.

Завдання:

1 стіл : завдання на ноутбуці: необхідно з’єднати назви музичних інструментів та їхні зображення

 https://learningapps.org/watch?v=pv22excsn21

2 стіл: в групу на вайбер я вам скинула діалог , ви слухаєте та відмічаєте вірні твердження чи ні

 

3 стіл: Ви дома читали та перекладали текс Georges Bizet, зараз необхідно відповісти на питання

3) Гра. Групова робота.

III. Заключна частина уроку

1.) Підсумки гри та оцінювання учнів.

Капітани отримують ключи до завдань, завдання першого столу перевіряються автоматично.

Капітани звітують як виконали завдання команди , називають активних учнів.

Члени команди читають вірні відповіді

2.) Рефлексія

Musique balle. Est-ce-que notre leçon vous plait ?

Учитель та учні кидають один одному м’яч та відповідають на питання?

3) Д/з

docx
Додано
4 січня 2022
Переглядів
617
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку