Комунальний заклад «Вінницький ліцей №6»
Показовий урок
“Interesting Facts about Animals”
Вчитель:
Марчук Ірина Василівна
2024 р.
Тривалість уроку - 40 хвилин
Тема: Цікаві факти про тварин
Мета:
-
Закріпити назви тварин
-
Удосконалювати навички зорового сприймання коротких текстів з вивченими лексичними одиницями
-
Удосконалювати навички сприймання на слух
-
Розвивати навички усної взаємодії за темою
-
Розвивати інтерес до природи
Тип уроку: урок узагальнення знань
Обладнання: книга та зошит «English Plus 1», дошка, ноутбук, роздатковий матеріал, презентація.
Хід уроку:
|
Етапи уроку/ Тривалість
|
Мета
|
Хід уроку
|
Взаємодія
|
Обладнання
|
-
Організаційний момент
2 хвилини
|
Зацікавити дітей.
|
-
Привітання
-
Обговорення погоди
-
Вправляння зі скоромовкою.
|
Ц/К
|
|
-
Введення в іншомовну атмосферу. Мовленнєва розминка
3 хвилини
|
Ввести в іншомовну атмосферу та зацікавити темою уроку.
|
-
Учні продовжують фразу «I feel happy when…» (я почуваюсь щасливим, коли…)
Учні кидають мʼяч однокласним та по черзі відповідають.
-
Повідомлення теми та мети уроку.
-
Учні дивляться на зображення тварин крупним планом та відгадують назву тварини.
|
Ц/К
|
Д
мʼяч
|
|
3. Перевірка домашнього завдання
5 хвилини
|
Перевірити виконання домашнього завдання.
|
-
Учні по черзі в групах доповнюють плакати цікавими фактами про заданих тварин. Після чого 1 з групи зачитує.
|
УУ=У
|
|
|
4. Аудіювання
5 хвилини
|
Формувати навичок сприймання на слух.
|
-
Учні переглядають відео про горил, після цього визначають чи подані речення правдиві. Завдання виконується шляхом виконання кольорового диктанту, після цього здійснюється самоперевірка.
True/False Sentences:
-
Gorillas live in the forests of Central Africa. (True)
-
Gorillas eat meat to stay strong and healthy. (False)
-
A group of gorillas is called a troop. (True)
-
Gorillas are active mostly during the night. (False)
-
Silverback gorillas are the leaders of their groups. (True)
|
У
|
|
|
5. Читання
4 хвилин
|
Формувати навички зорового сприймання.
|
-
Учні читають текст та зʼєднують цікаву інформацію про тварин з їх назвами.
-
The _______ is the tallest animal in the world. Its neck is very long, so it can eat leaves from tall trees. Its tongue is long too—about 50 cm!
-
_______ are the biggest animals on land. They can weigh as much as 6,000 kilograms! They use their big ears to stay cool in the hot sun.
-
An _______ is a very smart animal. It can change its color and hide from other animals. Did you know it has three hearts and blue blood?
-
The _______ has amazing eyes. It can see very far, even from 3 kilometers away! They are also very fast—they can fly at 160 km/h.
-
_______ are small and fast. They can jump very high—up to 1 meter! When they are scared, they hit the ground with their back legs to warn other animals.
-
_______ don’t drink water. They take water through their skin! Some of them are very colorful, and their colors protect them because they show that they are dangerous.
-
_______ have lived on Earth for a very long time, even when dinosaurs were here. They can hold their breath underwater for one hour.
-
_______ eat bamboo almost all day—about 14 hours! They have strong teeth to chew the bamboo.
-
_______ can live without food for a long time. At night, under special lights, their bodies glow!
-
The _______ is the largest bird, but it cannot fly. Instead, it can run very fast—up to 70 km/h.
|
Ц/К
|
Д
|
|
6. Фізкультхвилинка
3 хвилини
|
Відпочити.
|
-
Гра “Prove it”
|
Ц/К
|
Р/М
|
|
7. Граматика
10 хвилин
|
Формувати граматичні навички.
|
-
Учні грають настільну гру на повторення ступенів порівняння прикметників та тварин. (На дошці картки з прикметниками, учні по командах обирають картку і утворюють ступені порівняння, якщо відповідь правильна, то перевертають картку і мають дати правильну відповідь на питання. Наприклад, which animals is the tallest?).
-
Учні отримують тварин, утворюють ступені порівняння прикметників і повинні стати у правильному порядку. (Учні отримують картки із зображенням тварин, називають їх, далі отримують прикметник (big i small), утворюють ступені, а далі мають стати в одну лінію від the biggest to the smallest).
|
УУ=У
|
Д
Р\М
|
|
8.
Усне мовлення
5 хвилин
|
Розвивати комунікативні здібності школярів.
|
-
Учні по черзі відгадують тварини.
|
У
|
Р\М
|
|
9. Підсумки уроку
3 хвилин
|
Підвести підcумки.
|
-
Підведення підсумків уроку.
-
Повідомлення домашнього завдання.
|
У
|
|
Значення символів:
|
У=У - робота в парах
|
У = індивідуальна робота
|
Д = дошка
|
|
Ц/К = цілий клас
|
УУ=У – групова робота
|
Р/М = роздатковий матеріал
|
|
|
|
П = проектор
|