Урок "L’emploi du temps (Розпорядок дня)"

Про матеріал
Розробка уроку на тему "Розпорядок дня" для закріплення теми у шостому класі.
Перегляд файлу

Урок з французької мови  в 6 класі

L’emploi du temps (Розпорядок дня)

Мета:

Навчальна: навчити учнів утворювати наказовий спосіб зворотніх дієслів, закріпити вивчення зворотніх дієслів, систематизувати навички та вміння учнів з теми, розвивати навички та вміння діалогічного та монологічного мовлення; читання вголос;

Розвиваюча: розвивати навички колективної роботи, навчити застосовувати отримані знання на практиці, розвиток уваги, пам'яті, логічного мислення.

Виховна: прищеплювати інтерес до вивчення французької мови, культури спілкування, почуття поваги до оточуючих.

Тип уроку: узагальнюючий урок.

Використовувані методи і прийоми навчання: колективна робота, робота в парах, метод демонстрації, групова робота, індивідуальна робота, комунікативний метод.

Хід уроку

1. Оргмомент

M: Comment ça va?

E : ça va, pas mal, ça va bien.

Aujourd’hui nous parlons de l’emploi du temps .

 

2. Фонзарядка

Ст.64

 

3. Автоматизація ЛО.

-на парти роздаються розрізані зворотні дієслова. Учні їх збирають.

 

Se re-veill-er, se la-ver, se pei-gner, se bro-sser les dents, s’ha-bill-er, se le-ver

 

-провідміняйте дієслова. Знайдіть займеннику його пару.

Je          couche

Tu         couches

Il           couche

Nous             couchons

Vous             couchez

Ils            couchent  

                                                   

4. Діалогічне мовлення.

-A quelle heure tu te reveilles?
-Qu’est-ce que tu fais avant d’aller a l’ecole?
-A quelle heure les lecons commancent?
-A quelle heure tu rentres chez toi?
-Qu’est-ce que tu fais аpres les classes?

 

 5. Mонологічне  мовлення.                                 

-опис свого ранку

 

6. Нові ЛО.

-ст.68

-доповни речення, використовуючи картинку

 

 

7. Фізкультхвилинка.


Je fais de la gymnastique,

Je marche, je cours,

 Je nage, je vole, je tourne,

Je fais de la deroule.

 Je me lève de bon matin.
 Je me lave les mains. 
 Je me frotte le visage. 
 Je range mes affaires. 
 


 

8. Читання.

Le soir a la maison

  1. С`est mardi. La famille est dans le salon. Maman et Alin regardent la télé. Ils boivent de la limonade. Papa lit le journal. Nikola est assis à la table. Il dessine un bateau. Le nom du chien est Bobby. Le chat Mimi joue avec le ballon.

 

 

2) Repondez aux questions

1 C’est quel jour ?

          C’est mardi.

          C’est jeudi

2 Où est la famille ?

         La famille est dans la cuisine.

         La famille est dans le salon.

3 Qu’est-ce que maman et Aline font ?

         Maman et Aline préparent une tarte

         Maman et Aline regardent la télé 

4 Qu’est-ce que papa fait ?

        Papa lit un journal

        Papa lit un livre

5 Qu’est- ce que Nicolas dessine ?

        Il dessine un vase

         Il dessine un bateau.

6 Comment s’appelle le chien ?

     Le chien s’appelle Rex

     Le chien s’appelle Bobi

7 Comment s’appelle le chat ?

      Le chat s’appelle Mimi

      Le chat s’appelle Médor

 

3) Dites si c’est vrai ou c’est faux

C’est lundi

La famille est dans le salon

Maman et Aline boivent du café

Papa lit un livre

Nicolas dessine un bateau

Bobi mange de la soupe

Mimi joue avec la balle

 

9. Граматичний матеріал. Наказова форма.

-Leve-toi! levez-vous!

-ст.67, впр.4-5

10. Домашнє завдання.

-описати весь день

-впр. 6,ст. 69

 

11. Підсумки уроку. Оцінки.