Тема: «München»
(урок до пособія WIR…LIVE- навчальний фільм. Додатковій матеріал до підручників "Wir". Розвиток навичок мовлення від початкового рівня до можливості одержання сертифікату з німецької мови (Zertifikat Deutsch А1-В1).
Мета:
Практична: навчити учнів розуміти основну інформацію з прослуханного,
дивлячись відео-фільм; розвивати навички говоріння
Освітня: розширити знання учнів про визначні місця Мюнхена
Розвивати: розвивати в учнів довільну увагу, слухову пам'ять
Виховна: виховувати в учнів зацікавленість до інших місць
Додаткові посібники: відео-фільм «Мюнхен», слайди на екрані
Хід уроку
І. Початок уроку. Вступне слово вчителя
Wir beginnen unsere Stunde und sprechen heute über Stadtporträt von München. Also wir haben schon viel über Deutsche Städte gesprochen und wollen wir uns was über München erinnern.
Jetzt sehen wir einen Film und bearbeiten die Übungen zum Film.
ІІ. Основна частина уроку. Просмотр відео-фільма
2.1. Перед просмотром
Heute sehen wir den Film über München. Das ist ein Stadtrundgang durch München. Seid aufmeksam. Dann machen wir einige Aufgaben nach jede Szene.
Schreibt in den Heften solche Strickwörter:
Lage: im Süden Deutschlands, wenige km von den Alpen
Land: Bayern
Einwohner: 1,3 Millionen
Nach der ersten Szene schreibt die Information auf.
2.2. Просмотр відео-фільма (Сцена 1, 00.00-00.40)
In den ersten Filmszene wird die Stadt München vorgestellt. Danach sollt ihr die fehlenden Informationen im Lückentext ergänzen.
(Учні працюють біля мультимедійної дошки та заповнюють пропуски).
So, wie ist die Lage von München? Wo liegt es? Wie viele Einwohner hat es?
(Учні заповнюють таблицю)
2.3. Просмотр відео-фільма (Сцена 2, 00.41-04.23)
Seht die nächste Filmszene und seid sehr auswendig. Schreibt die Sehenswürdigkeiten während des Sehens.
(Учні записують у зошитах): das Karlstor, der Lotterieverkauf, die Bierbänke, die Frauenkirche.
Macht die Übung 3- Schaut die zweite Szene an. Was passt zusammen? Ordnet zu. (Учні працюють біля мультимедійної).
1.b, 2.d, 3.a, 4.c
2.4. Просмотр відео-фільма (Сцена 3, 04.24-08.02)
Welche Sehenswürdigkeiten zeigt man in dieser Szene.
(Учні записують у зошитах): das Glockenspiel, das Deutsche Museum, das Olympia-Stadion.
Was passt zusammen? Ordnet zu. (Учні працюють біля мультимедійної дошки).
5.g, 6.h, 7.e, 8.f
Beantwortet meine Fragen.
2.5. Просмотр відео-фільма повністю
Bearbeitet die Aufgabe 6 und 7.
Übung 6. Was passt zusammen? Ordnet zu. (Учні працюють біля мультимедійної дошки).
1.c, 2.e, 3.a, 4.b, 5.f, 6.d
Übung 7. München-Quiz
Відповіді.
ІІІ. Домашнє завдання
І Р - АВ с.78, впр.2
ІV Р – написати доповідь про інші визначні місця Мюнхена