Урок "My favourite dish"

Про матеріал
Розробка он-лайн уроку на тему " Улюблена страва моєї родини". Урок-узагальнення. Представлення проєктів над якими працювали протягом теми.
Перегляд файлу

Тема: Food. My favorite dish.

Мета: 

Навчальна:

  • активізувати вживання лексичних одиниць попередніх уроків;
  • практикувати учнів у сприйнятті мовлення на слух, читанні і перекладі англійського мовлення на рідну мову;
  • практикувати учнів у роботі на он-лайн уроці з використанням ZOOM;

         Розвивальна:

розвивати мовну здогадку, увагу, пам'ять і кмітливість учнів, розширювати їх кругозір і інтерес до вивчення іноземної мови.

Виховна:

 виховувати культуру мовлення і дисциплінованість учнів на уроці англійської мови.

Обладнання: комп’ютер, інтернет, дошка jamboard, мобільні пристрої

          Тип уроку: он-лайн урок.
 

 

                                                                           Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

1. Привітання

2. Уведення учнів у іншомовну атмосферу.

- Відповіді на запитання:

1) How are you?

  1.          What is your favorite food?
  2.          Do you like dairy products? What dairy products do you know?
  3.          Do you eat soup every day?
  4.          Do you eat soup with bread?
  5.          What drinks do you like?
  6.          What drinks don't you like?

 

3. Повідомлення теми та мети уроку

The theme of our today’s lesson is “Food and your favourite dish”. Today you’ll review the words of the previous lessons and information about your favorite dishes. You’ll practice in reading, speaking, listening, 

ІІ. Основна частина уроку

  1.  Практикування учнів у написанні активної лексики ( На дошкі джамборд висвітить слова з пропущеними літерами. Учні повинні заповнити пропуски)

Let’s practice in writing the words of this theme. In your sheets of paper, you have some words. Your task will be to insert the missing letters.

So, let’s check your task, go to the blackboard, insert the letters, read the words and translate them.

Toast, cheese, cream, cucumber, cabbage, sandwich, sausage.

 

To……st, che…se, cre…..m, cuc…mber, cab….age, s…..ndwi…h, s…usage

 

2.Робота з дошками ______      Розділити клас у сесійні зали і запропонувати розгадати загадки. Представлення роботи груп.

3.Перегляд відео:

Українська кухня

Дати відповіді на питання

  • Про які страви української кухні йшлося у відео?
  • ( учні називають страви)

  Кухня Великої Британії.

 Дати відповіді на питання

  • Про які страви британської кухні йшлося у відео?
  • ( учні називають страви)
  1. Представлення проектів

Учні виводять на екран свої проекти « Улюбленої страви родини» і представляють їх.

    ІІ. Заключна частина уроку

          Домашнє завдання

( отримують посилання на джамборд і у зошити записують тексти заповнивши пропуски)

Fill in the missing words

Making salads

 

On Sundays my sister and I like to make......... . I like
making a ......... salad. I take three......., two oranges, a
........ and  some cream.

My sister makes a ......... salad. She takes two .......,
three  tomatoes,   an onion and some .......  .

Come and enjoy our salads!

 

Making salads

On Sundays my sister and I like to make salads. I like
making a fruit salad. I take three apples, two oranges, a
banana and some cream.

My sister makes a vegetable salad. She takes two cucumbers,
three tomatoes, an onion and some oil.

Come and enjoy our salads!

    ІІ. Заключна частина уроку

  1. Підсумки уроку

So girls and boys, what have we done today? What have we learnt?

 

doc
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Несвіт А.М.)
Додано
7 квітня 2023
Переглядів
687
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку