Урок "My school life. Моє шкільне життя"

Про матеріал

Тема: Моє шкільне життя.

Мета:

навчальна: ознайомити учнів з лексикою за темою «Моє шкільне життя» та забезпечити її активізацію в серії мовних та мовленнєвих вправ; продовжити навчання мовної здогадки; навичок аудіювання.

розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;

виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.

Перегляд файлу

Плужнянська загальноосвітня санаторна школа

Хмельницької обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

Тема уроку:

«My School Life. Моє шкільне життя»

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                             Підготував:

                                                                                             вчитель англійської мови

                                                                                             Козлюк Ольга Юріївна

 

 

Плужне – 2018 р.

 

Урок № 20

Клас: 6        

Дата:­­­­­____________

Тема: Моє шкільне життя.

Мета:

 навчальна: ознайомити учнів з лексикою за темою «Моє шкільне життя» та забезпечити її активізацію в серії мовних та мовленнєвих вправ; продовжити навчання мовної здогадки; навичок аудіювання.

 розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;

 виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.

Тип уроку: формування вмінь і навичок

Методи: пояснення, «ланцюжок», ігрова діяльність, парна робота, фронтальне опитування, робота біля дошки, знайди відповідність, «незакінчене речення», пошукове завдання, робота з словником, «мікрофон», «знайди помилку»;

Обладнання: підручник, зошит,  словник,  презентація, кросворд English, картки для роботи в парах, роздатковий матеріал, ілюстрації ;

Основні поняття: Maths, German, Music, Geography, English, Religion,  French, IT, Art, Craft, History, Science, creature, culture, globe, literature, fascinating, divide, multiply, subtract .

 

Procedure

 

I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

1. Привітання

T. Good morning, boys and girls!

Ps.      Good morning, good morning!
           Good morning to you!
           Good morning, good morning ,
           We are glad to see you!

T. Thank you. I am glad to see you too. Let’s start our lesson.

 

2. Організація класу. Підготовка до уроку. Звіт чергового. Вправи для правильної постави. Дихальні вправи

 

3. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today well speak about your school life, learn new words, read the text and do many exercise! Let’s go! Be active!

 

4. Уведення в іншомовну атмосферу

Фонетична зарядка

T. But first we must train our tongues. Повторюйте за мною слово, якщо почуєте звук:

[ a: ]: farm, London, country, garden, funny, path, cart.

[ au ]: road, owl, cow, ocean, town.

[ ei ]: whale, flowerbed, mountain, favourite, today.

[ i ]: live, hill, sea, bridge, windmill, eagle, field, city.

She sells sea shells on the seashore. Im sure.

 

II. Основна частина уроку

 

5.  Презентація лексики уроку

Учні ознайомлюються з лексикою уроку за допомогою презентаціїSubjects

T: Repeat after me and translate

 

6. Game “What is this lesson??”

На дошці прикріплені картинки, учням роздані слова «music, geography, maths, Ukrainian, art».

Їм потрібно утворити відповідність, прикріпивши відповідний підпис до картинки на дошці.

C:\Users\7\Desktop\відкритий урок\depositphotos_6762974-stock-illustration-music-jazz-band-emblem.jpg                                    Music

C:\Users\7\Desktop\відкритий урок\emblema (1).jpg                                 Geography

C:\Users\7\Desktop\відкритий урок\mini_5.jpg                                  Maths

C:\Users\7\Desktop\відкритий урок\zVsDzwfntco.jpg                                  Art

C:\Users\7\Desktop\відкритий урок\ЛОГОТИП.png                                     Ukrainian

 

 

7. Розвиток навичок говоріння

«Мікрофон»

Exercise 1, p.48

T: Read the names of  the subjects and say which ones you have this year.

 

8. Ознайомлення з новою лексикою уроку

Пошукове завдання

Vocabulary box p. 49

Слова записані на дошці учні шукають переклад у словниках і записують на дошці. Потім повторюють за вчителем слова англійською і перекладають.

 

9. Physical Activity

Учитель називає слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи учнів повторювати фрази та дії.

  • Stand up!

Учні підводяться та повторюють слова.

  • Hello!

Учні підводяться та повторюють слова.

  • Goodbye!

Учні махають один одному рукою.

  • Sit down!

Учні сідають, повторюючи слова.

 

Stand up, sit down (встати і сісти)

Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)

Point to the window, (показати пальчиком на вікно)

Point to the door, (показати пальчиком на двері)

Point to the board, (показати пальчиком на дошку)

Point to the floor. (показати пальчиком на підлогу)

Stand up, sit down (встати і сісти)

Clap, clap, clap. (поплескати в долоні)

 

10. Розвиток навичок аудіювання

Exercise 2, p.48

Teacher read the text, children listen and say true words than translate sentences by sentences.

 

11. Розвиток навичок письма

Незакінчене речення. Робота в парах

Учитель роздає картки із незакінченими  реченнями із вправи 2, с.48. учні знаходять речення і записують у зошити. Вчитель контролює правильність виконання завдання.

 

     Card №1

  1. It is fun because you sometimes …
  2. You read about heroes …
  3. Of course, you need a map …
  4. You do all sorts of mathematical …
  5. You need sneakers and …
  6. You can even do some…

 

     Card №2

  1. During the class you are not in the classroom but in the gym or in the…
  2. But that’s …
  3. But you must learn some…
  4. You learn what they eat, where they live, …
  5. But you can also chat with your friends or find many…

 

12. Розвиток навичок говоріння

 «Знайди помилку»  

Exercise 3, p.49

T: Correct the wrong sentences.

 

13. Розвиток навичок письма

З’єднай і запиши

Exercise 4, p.49

Add                           ×

Subtract                      :

Multiply                    +

Divide                        -

 

IIІ. Заключна частина уроку

 

14. Домашнє завдання

ІІ – рівень VB p. 49 – вивчити слова.

ІІІ – рівень  Exercise 3, p. 49.

 

15. Підбиття підсумків уроку

Crossword “English”

T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good luck!

Cl. Thank you teacher. Goodbye!

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Ткаченко Кристина
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова (6-й рік навчання) 6 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
14 жовтня 2018
Переглядів
6747
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку