Тема: Європа (Europa)
Цілі:
Освітні:
Розвиток навчально-організаційних і спеціальних вмінь та навичок
Розвиток творчих здібностей учнів
Практичні:
Удосконалення граматичних навичок
Розвиток комунікативних навичок
Удосконалення лексичних навичок (використання у мові ЛО з теми «Європа», «Іспанія», «Україна», «Подорожі»)
Розвиваючі:
Формування пізнавальної активності учнів
Використання методів активного розвиваючого навчання
Розвиток уяви
Розвиток навичок роботи в групі
Виховні:
Формування позитивного режиму роботи в парах та групах
Підвищення мотивації до вивчення іноземної мови
Тема: Європа (Europa)
Цілі:
Освітні:
Практичні:
Розвиваючі:
Виховні:
Очікуваний результат: На кінець уроку учні вмітимуть складати звязне усне висловлювання за поданою темою.
Обладнання: презентація PowerPoint; роздатковий матеріал
Схематичний план уроку
І |
Початок уроку |
хв |
|
1 |
Організаційний момент |
2 |
|
2 |
Мовленнєва розминка |
3 |
|
ІІ |
Основна частина уроку |
|
|
3 |
Перевірка домашнього завдання |
6 |
|
4 |
Лексико-граматична розминка |
8 |
|
5 |
Гра-подорож |
16 |
|
ІІІ |
Заключна частина уроку |
|
|
6 |
Повідомлення домашнього завдання |
2 |
|
7 |
Підбиття підсумків |
3 |
|
Хід уроку
Етап. Мета. Прийом. |
Зміст |
Етап 1. Організація класу. Мета: оголошення теми, цілей уроку. Прийом: вступне слово вчителя.
|
M.: ¡Buenos dias! Al.: ¡Buenos dias, maestra! M.: ¡Sentaos! ¿ Quién falta hoy? Al.:.......... М.:Hoy día vamos a hablar sobre Europa, diferentes curiosidades y viajar un poco. |
Етап 2. Мовленнєва розминка. Мета:введення учнів у мовне середовище Прийом: Виконання вправи-гри
|
M.: Aquí tenemos fotos de celebridades. Adivinamos quién es y de qué país provienen
Краэзнавча гра «Чий прапор?»
|
Етап 3. Перевірка домашнього завдання Мета: перевірити правильність виконання домашнього завдання.
|
M.: Ahora vamos a ver vuestra tarea de casa. |
Етап 4. Лексико-граматична розминка Мета: удосконалення граматичних та лексичних навичок Прийом: вікторина
|
M.: Vamos a hacer gimnasia para nuestras cabezas y responder preguntas del cuestionario |
Етап 5. Гра-подорож Мета: вчити учнів розуміти основний зміст тексту, повторити використання раніше вивчених ЛО Прийом: робота з дидактичним матеріалом
|
M.: Hoy tengo una sorpresa para vosotros. Juntos vamos a viajar. Vamos a ver algunos países de Europa y conocer las cosas interesantes sobre ellos. |
Етап 8. Повіомлення домашнього завдання |
Свої враження про обну з Європейських країн |
Етап 9. Підбиття підсумків |
Muchísimas gracias por el trabajo, chicos. La clase que viene vamos a seguir trabajando. Y ahora – a descansar. |