Чернівецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
Розробка уроку з англійської мови
у 5 класі
з теми “ Food and Cooking ”
Вчитель анг.мови ,
вищої категорії
Таран Олена
Олександрівна
2021
5 клас Урок № Дата: 01.02.2021
Тема: Їжа та Приготування . (Food and Cooking).
Мета:
-розвиваюча: розвивати мовну, комунікативну компетентність, пам`ять, фонематичний слух, уяву, мовленнєву реакцію, сприяти розвитку самостійного та логічного мислення, вдосконалювати навички усного та писемного мовлення, навички читання;
-навчальна: організувати використання ЛО з теми, читання тексту та виконання завдання на розуміння, активізувати монологічне мовлення
-виховна: виховувати інтерес до вивчення мови, уміння чітко виконувати інструкції вчителя, прищеплювати охайність, повагу до товаришів, прищеплювати любов до рідної країни.
Обладнання: комп’ютер (презентація Power Point), завдання, роздатковий матеріал
Тип уроку: урок закріплення, застосування знань, навичок і вмінь
Методи: ігрові («Guess the words»), інтерактивні методи (групова робота, парна робота, робота з текстами)
Хід уроку
I. Початок уроку
1)Організація класу. Привітання.
Підготовка до іншомовного мовлення
- Фонетична зарядка –Lets read a poem” The food I Like”
On Sunday I like meat and chips,
On Monday bread and cheese.
On Tuesday coca-cola and pizza
Mmm … Yes, please.
On Wednesday it`s spaghetti
And on Thursday egg and fish,
On Friday I like sandwiches
And ice-cream іn a dish.
But Saturday
Is my favourite day –
Oh, yes, it`s very nice.
On Saturday it`s chicken …
Mmm …. Salad, bread and rice.
Find the words with sounds-[tʃ] [i:] [ai] [ʃ]
- Мовленнєва зарядка : Remember the words. Find two products, which are combined (роздати таблиці з лексикою по темі, учні повинні назвати два продукти ,які поєднуються e.g. onion+potato) ( парна робота)
II.Основна частина уроку 1) Постановка теми та мети уроку: Today we`re going to revise the words from the topic Food, learn the new words, read and listen to the text , do some exercises, practice grammar.
2)Перевірка домашнього завдання-а) знання та розуміння правила-
Countable and uncountable nouns, Впр 1 ст 109
b) закріплення та перевірка розуміння граматики- you`ll work in groups
Divide the food and drink into two groups, countable and uncountable
nouns.
Food apples, bacon, bananas, bread, cereal, cheese, eggs, ham, jam, sausages, toast, tomatoes. Drink coffee, hot chocolate, milk, orange juice, tea, water.
|
Countable nouns |
Uncountable nouns |
apples |
milk |
3)Пояснення граматичного правила – правило вживання some /any та практикування.
4) Фізкультхвилинка“Hello,hello”
(https://www.youtube.com/watch?v=fN1Cyr0ZK9M)
5) Розвиток монологічного мовлення по темі-“Favourite food”
DO YOU KNOW? Each country has its own favourite food. In Italy it is spaghetti and pizza. In France they like good cheese. In England they drink tea with milk.
Speak on what you think our favourite food in Ukraine is.
My favourite food in Ukraine is…
6)Активізація навичок читання .
a) читання та розуміння тексту учнями
b) післятекстове завдання –знайти правильну відповідь
c) заповнити таблицю ,вибрати назви фруктів, овочей, солодощів
III. Заключна частина уроку.
1) Домашнє завдання –Проектна робота «My favourite food»
2) Підбиття підсумків –оцінки за роботу на уроці.