Урок на тему "My family and friends. Family Members".

Про матеріал

Матеріал представляє розробку уроку з англійської мови на тему "My family and friends". Тип уроку - засвоєння нових знань. Мета розробки: ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом, вчити дітей відповідати на запитання, виховувати повагу до людей старшого віку.

Перегляд файлу

Клас: 1

Тема: My family and friends. Family members.

Мета: ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом, формувати навички правильної вимові звуків, вчити дітей відповідати на запитання про належність, виховувати повагу до людей старшого віку.

Обладнання: підручник, флеш-картки (family members), аудіодиск до підручника.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Greeting. Привітання.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

T: How are you?

P1: I am fine.

P2: I am happy.

P3: I am so-so.

2. Aims. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Dear children! Today we are going to talk about family. We’ll learn new words (a mother, a father, a sister, a brother, a grandma, a grandpa).

Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати нову тему «Моя родина». Ви вивчите нові слова. Почнемо наш урок. Let’s start our lesson.

3. Warm-up.

Учням пропонується продивитися та прослухати пісню «Wind the Bobbin Up» (учні по бажанню повторюють рухи). Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=BXo_8BvoZhU

II. The main part of the lesson.

  1. Presentation of new words. Презентація нових ЛО.

 T: Have a look at the pictures and repeat after me.

T: a family

Ps: a family

T: a mother

Ps: a mother etc.

Учні повторюють за вчителем нові слова усі разом, потім групами, парами.

S-S-S-S-S-S-S

S-S-S

S-S

  1.                 Вправа «Volume-Up-Down». Вчитель промовляє слово спочатку пошепки, потім звичайним голосом і нарешті голосно (можна виконувати цю вправу навпаки).

 

  1. Game «Flashcards». The teacher sticks the flash-cards (family members) on the board. The pupils go to the blackboards in pairs. The teacher says any word (a father, a mother, a sister, etc), the pupils using fly swatters should beat the necessary picture as quickly as they can.

 

  1. Listen and sing (ex. 1, p.22). Pupils listen to the CD and sing the song.

 

  1. Фізкультхвилинка. Pupils watch video, listen and sing the song «Family Members». Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=d_WQEw13TCo

 

  1. New Material «Who is that?». The teacher shows the picture, asks the questions, pupils answer.

 

T: Who is that?

P: It is a mother.

T: Who is that?

P: It is a grandma.

 

  1. Listen and match. Робота з підручником (впр. 2, с. 23). Pupils listen to the CD and match the pictures with numbers. The teacher helps if necessary.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Підсумки уроку.

T: Яку нову тему ми сьогодні вивчали? Які нові слова ви запамятали.

  1. Закінчення уроку.

T: Good bye!

Ps: Good bye!

 

docx
Додано
19 грудня 2018
Переглядів
2264
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку