Урок на тему "Shopping"

Про матеріал
Урок ,який допомагає здобовучам освіти розвивати фінансову та економічну граматність,легко вступити до діалогу в реальному житті
Перегляд файлу

                           План- конспект уроку англійської мови

Вчитель:  Ільченко Ірина Юріївна

 

Тема:  Shopping/ Покупки

Клас:  6

Мета уроку:

  • Активізувати лексичний матеріал по темі;
  • Розвивати вміння сприйняття тексту на слух;
  • Розвивати комунікативні здібності учнів;
  • Навчити ввічливому  спілкуванню у крамниці;
  • Практикувати вживання граматичних конструкцій у мовленні учнів;
  • Виховувати культуру спілкування у суспільних місцях.

 

Очікувані результати в кінці уроку учні

  • зможуть вживати  лексику по темі  у власному мовленні ;
  • зможуть ввічливо запитати про наявність товару, а також порівняти речі, або продукти;
  • зможуть вести діалог;
  • зможуть читати і працювати з текстом по темі.

 

Наскрізні лінії: Підприємливість і фінансова грамотність

Компетентності:

Спілкування в іншомовному середовищі, вміння вести бесіду, формуючи влучні запитання і розуміти почуте;

Володіти математичною грамотністю, вибираючи товар та розраховуючись за нього.

 

Обладнання та матеріали: екран, ноутбук, проектор, картки (Flash cards ), підручник (Enterprise 2, Virginia Evans – Jenny Dooley ).

 

 

 

 

                                                  

 

 

                                                             Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

  1. Привітання.

          T: Hello, students! How are you?  Ps: Great!

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

           T: Let’s start our lesson. We’re going to different kinds of shops to do  shopping.

 

  1. Введення в іншомовну атмосферу. Вчитель запитує учнів:

Do you do shopping?

How often do you do shopping?

What shops do you visit?

How much time does shopping take?

What is your favorite shop? Why?

 

ІІ. Основна частина уроку

  1. Учитель називає різні слова серед яких є тематичні. Отже, учні повинні записати на аркуші тільки слова по темі, потім прочитати їх, пояснити  значення.

          T: a railway station, a ticket, a river, a greengrocer’s, dance, a confectioner’s

              ……

 

  1. Розвиток діалогічного мовлення.

Учням дають картки ,за якими один з них -  покупець і йому потрібно спитати про наявність певних продуктів, інший -  продавець, йому потрібно відповісти ( учні складають діалог)

P1: Hello! What can I help you?

P2: Can I have some sweets, please?

P1: I’m afraid we haven’t got any left.

 

P1: Hello! Could I help you?

P2: Have you got any carrots?

P1: Yes, of course. How many do you need?

P2: Five carrots, please.

 

  1. Рольова гра

П’ять учнів отримують  назви різних крамниць, їх завдання з певної кількості карток підібрати ті товари або продукти, які відповідають їх крамницям, назвати свій товар і запросити покупців.

Решта учнів- покупці ,але вони мають обмежену суму грошей, і вони повинні купити необхідні речі, не витрачаючи більше даної суми.

 

Ця гра допомагає  розвивати одну з ключевих  компетентностей  Нової Української школи ---- Підприємливість і фінансова грамотність. Учні на практиці повинні презентувати свій товар ( продавці) і зробити правильні обчислювання (покупці).

 

 P1: Hello! What can I help you?

P2: I’d like a new evening dress.

P1: Look at these ones! Which of them do you like most of all?

P2: The red dress is more beautiful than the blue one.                                      But the blue dress is more fashionable than the red one.

P1: Would you like to try them on? What size do you wear?

P2: Size L

P1: I think the red dress will fit you

P2: Ok, Thanks. How much is it?

P1: 20 pounds

P2: I’ll buy it.

 

  1. Розвиток навичок  сприйняття мови на слух.

Учитель включає відео з (  You Tube https://youtu.be/KALprqlwd-M),                             щоб учні ознайомились з найкращими шопінговими центрами в Лондоні.

 

What are the best shopping centers in London?

What goods can you buy there?

Which would you like to visit?

 

  1. Розвиток навичок читання.

Учні працюють з текстом.  Їм потрібно” просканувати” текст і співвіднести назви  заголовків з частинами тексту.

 (Підручник, впр .20 стор.21)

 

 ІІІ. Рефлексія

Бесіда з учнями. Що нового вони дізнались, що їм вдалось, а що викликало певні труднощі.

Home-school links Вчитель пропонує учням опрацювати текст і виписати з нього речення із ступенями порівняння прикметників у зошит, дати відповіді на запитання.

 

 

  Список  використаних джерел:

  1. https://youtu.be/KALprqlwd-M
  2. http://journal.osnova.com.ua/article/69394-Наскрізні_лінії_в_освіті_та_їх_реалізація_на_уроках_англійської_
  3. Підручник Enterprise 2, Virginia Evans – Jenny Dooley
  4. https://youtu.be/gsTxRVPrKdQ

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
6 листопада 2022
Переглядів
373
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку