Урок на тему " Tierei im Dorf"

Про матеріал
Конспект уроку на тему "Im Dorf"( за підручником С.І.Сотникова та Т.Ф.Білоусова, 5-й клас, перший рік навчання) . Мета уроку : ознайомлення з новим лексичним матеріалом теми та активізація лексики у мовленні, розвиток умінь читання, письма, виховання у учнів дбайливого ставлення до тварин
Перегляд файлу

Тема уроку «В селі»

Мета уроку: навчання нової лексики та активізація її у мовленні;

                       розвиток умінь говоріння, читання, письма, діалогічного мовлення;

                       розвиток в учнів пам’яті, уваги, інтересу до вивчення мови, яку вивчають;

                        виховання дбайливого ставлення до тварин та навколишнього середовища.

Лексичний матеріал:das Dorf,die Kuh, das Pferd, das Schaf, das Huhn, der Zahn, die Katze,  der Hund,  das Schwein

Граматичний матеріал: числівники (повторення)

Обладнання: Підручник, робочі зошити, словники, тематичні картки, картки з цифрами

Хід уроку.

І. Організаційний момент уроку.

 1. Привітання

 2. Повідомлення теми та мети уроку

Guten Tag, liebe Kinder. Ich bin sehr froh euch wieder zu sehen. Wie geht’s? Sind alle Schüler in der Klasse? Wer fehlt? Sind alle gesund?

Begrüßt bitte einander: (Kinder singen: Guten Tag! Guten Tag!

                                                                        Sagen alle Kinder!

                                                                         Große Kinder, kleine Kinder

                                                                         Dicke Kinder, dünne Kinder.

                                                                          Guten Tag, guten Tag!

                                                                          Sagen alle Kinder!

Heute haben wir ein interessantes Thema „Im Dorf“. Wir werden neue Wörter schreiben, lesen und lernen, einen Text lesen, Dialoge bilden, Bilder beschreiben. Aber zuerst- eure Hausaufgabe. (Учитель перевіряє виконання Д/З. Учні мали намалювати улюблену тваринку та описати її).

Und jetzt schreibt die neuen Wörter in eure Wörterbücher und übersetzt (учні записують слова та перекладають їх. Учитель читає слово, учні повторюють. Потім почергово учитель витирає з дошки переклад одного з слів, а діти мають  назвати його.) Seite 115, Übung 1

ІІ. Фонетична зарядка. Eins, zwei – Polizei,

                                            drei, vier -Offizier,

                                             fünf, sechs – alte Hex,                     

                                             sieben, acht – gute Nacht,

                                              neun, zehn – schlafen gehn!

ІІІ. Граматичний матеріал:  Числівники( повторення)

(Учні отримують картки з цифрами і називають їх німецькою мовою, міняють їх між собою)

IV.Читання. Seite 116, Übung 5. Lest den Text und sagt Was ist auf dem Bild anders?

(Учні читають текст і порівнюють з картинкою)

V. Письмо. (Учні отримують картинку з твариною і описують її) Наприклад:Das ist eine Katze. Sie ist klein. Sie ist grau. Die Katze kann springen, klettern.

VI.Діалогічне мовлення. (Робота в парах)

Seite 115, Übung 3. (Учні утворюють подібні діалоги.)

  -Ist das eine Katze?

  -Ja, das ist eine Katze.

 - Ist sie klein?

 - Ja, sie ist klein. Usw.

VII.Заключний етап уроку.

  1. Домашнє завдання. Вивчити нові слова, уміти розповідати про тварин, які є на фермі та в приватному господарстві.
  2. Підведення підсумків уроку.

Bald ist die Stunde aus. Habt ihr die Stunde gefallen? War unsere Stunde interessant?

Welche Tiere leben im Dorf? Welche Tiere leben im Haus?

Ihr habt heute gut gearbeitet und bekommt folgende Noten…

Bis bald! Alles Gute!

 

                      

docx
Додано
28 січня 2022
Переглядів
276
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку