Урок на тему "Variety of hobbies"

Про матеріал
Розробка даного уроку дає можливість повторити лексичні одиниці з теми; розвивати навички аудіювання та читання; розвивати вміння співпрацювати у групі; виховувати прагнення з користю проводити вільний час.
Перегляд файлу

Тема: Variety of hobbies

Мета:  Повторити й закріпити лексику теми.

Тренувати учнів у вживанні теперішнього неозначеного часу.

Продовжувати удосконалювати техніку читання.

Навчати учнів аудіювання.

Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення.

Формувати навички писемного мовлення.

Виховувати інтерес до різних видів занять.

Обладнання:  Підручник, зошит, картки для самостійної роботи , презентація, аудіо файли, малюнки, клей, маркери.

Клас: 5

ХІД УРОКУ.

І   Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1. Greeting   Привітання.

T: Good morning, pupils.

Ps: Good morning, teacher.

T: How are you today?

Ps: We are fine.

2. Aim  Повідомлення теми та мети уроку.

T:  Today  we  are  continuing  speaking  about  hobbies  and  interests.  You  will  listen  to a dialogue, do many exercises and practise your grammar. Let’s start our lesson.

3. Check on Homework   Перевірка домашнього завдання.

Перевірити слова.

Гра «Magic bag».

T: Let's repeat the words we have learned in the last lesson. You take one card, read and translate.

 

4.  Warming up   Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Speaking

T: Look at Slide 1. Name the hobbies you can see on the pictures.

T: Look at Slide 2. We have some questions. Now you work in pairs, ask each other questions.

                                          Dialogue

P: What is your hobby?

P: My hobby is playing computer games. And you?

P: I like playing tennis.

Slide 3

 T: Make a poster  “Hobby”

(Діти працюють у групах. Роблять постери.)

 

 

ІІ. Основна частина уроку

Listening Comprehension 

1. Аудіювання. Slide 4

 

Учні отримують картки для роботи у групах . Учитель двічі читає текст діа- логу, учні уважно слухають, визначають, кому належать речі, зображені на картці, й поєднують їх з відповідним іменем.                                     

FIND OUT THE HOBBIES

— Do you have a hobby, Vicky?

 — Of course I do. I like reading a lot. I also like taking photos of people and animals. — Do your classmates have hobbies?

— Yes, my classmates have got different interesting hobbies. For example, my friend  likes Kate painting pictures of trees and flowers. When the weather is bad she enjoys listening to music.

— Do boys from your class have hobbies?

— Yes, they do. My classmate Tom is fond of skiing in winter and fishing in summer. His friend Bill is interested in collecting. He collects stamps and toy cars.

Key:

Match the names of the children with their hobbies.

Vicky likes reading and taking photos.

Kate likes painting and listening to music.

Tom likes skiing and fishing.

Bill likes collecting.

2.Writing Slide 5. Формування навичок писемного мовлення.

Учні складають письмово речення, потім їх зачитують.

 

3. Physical Activity. Фізична розминка.

Учні  разом  з  учителем  хором  співають  пісню  й  виконують  відповідні  рухи.

 

4. Reading 

Подання тексту для читання.

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

T:  Does your  mother/father  have  a hobby?  What  is mother`s/father`s hobby?  Do  you  have  the  same  hobby  as  your  parents?  Why?

2) Reading. Етап читання.

Учні отримують картки з текстом. Потім вони ланцюжком читають текст. Учитель контролює правильність читання.

 

Read the text.

The Stones

The family of my friend Robert Stone is not very big. They are four: Mr Stone, the father, Mrs Stone, the mother and two children, Robert and Mag.

But each member of the family has got some hobbies. Mr Stone is fond of sports. He goes in for tennis and swimming and he collects plane models.

His wife likes growing flowers . She is fond of collecting cards with flowers too. Their son Robert is interested in sport cars. He collects car models. Mag is the youngest member of the family. Her hobby is collecting dolls. She has got beautiful dolls from  different countries in her collection.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Гра «Yes. No».

Клас поділяється на три команди. Учитель вимовляє твердження, гравці погоджуються з ними чи ні. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

T: There are three members in the Stones family.

Robert is the youngest member of the family.

Mr Stone is fond of swimming and likes playing tennis.

Mr Stone collects models of cars.

Mrs Stone is fond of flowers.

Mrs Stone collects cards with animals.

Robert doesn`t like sport cars.

Robert collects models of cars.

Mag collects dolls from different countries.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 60).

Учні в групах по  обговорюють завдання вправи протягом 3—4 хвилин. Потім представник кожної групи повідомляє результати обговорення. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.

 

ІІІ. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

Ex. 1 p.60. Read.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда.

T:  What did we do at the lesson today? What task did you like the most?

Good- bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
30 січня 2021
Переглядів
680
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку