Урок. "Наша кухня". 4 клас

Про матеріал
Урок з англійської мови для учнів 4 класу за підручником Карпюк О.. Дає змогу закріпити лексичні одиниці з теми уроку,розвивати діалогічне і монологічне мовлення учнів з теми,розвивати навички аудіювання, читання, письма, тренувати вживання мовних конструкцій There is/ There are.
Перегляд файлу

Клас : 4

Тема : Наша кухня

Цілі:

1. Практичні:повторити і закріпити лексичні одиниці з теми уроку;розвивати діалогічне і монологічне мовлення учнів з теми; розвивати навички аудіювання, читання, письма ; тренувати вживання мовних конструкцій There is/ There are.

2. Розвиваючі:розвивати логічне мислення, уяву;розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії

 

3. Освітні: навчати учнів послідовно викладати інформацію; вчити учнів виконувати самостійно завдання.

 

4. Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших

 

Обладнання: комп’ютер, аудіо додаток до підручника, аудіозаписи пісень “Hello”, картки “True or False?” ,відео з фізкультхвилинкою

 

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Привітання

2. Введення в іншомовну атмосферу.

T: - Where do live? What is your address?

  • How many rooms  are  you have in you flat or home?

 

3. Play a game. True or false

ІІ Основна частина

T: - Today we are doing to speak about our kitchen, what are we have at our kitchen room.

  1. Введення нового лексичного матеріалу.

Учні слуахють аудіо запис нових слів, повторюють , записують у словник. Розглядають слова на дошці

T: - Repeat after me some new words

  1. Робота з підручником с.34 впр.1
  2. Робота з зошитом с.28 впр.1-  Match
  3. Повторення вивченого про мовні конструкції

Учні дивляться на дошку і згадють правильність складання речень There is/ There are . Додаток

  1. Фізкультвилинка
  2. Read and guess – робота з підручником с.34
  3. Робота з зошитом с.28 впр.2 – доповнити речення

ІІІ Заключна частина

1. Перегляд презентації

  1. Гра . Guess the room!
  • 1)I can sleep in the …. (bedroom)
  • 2) I can watch TV in the … (living-room)
  • 3) I can cook in the … (kitchen)
  • 4) I can wash my hands in the … (bathroom)
  1. Т.: Отже, що ми з вами сьогодні робили на уроці?  Що вам найбільше сподобалось робити? Чому?   Що у вас вийшло найкраще?   Що не вийшло одразу?

4.  Домашнє завдання.

 

 

docx
Додано
4 січня 2022
Переглядів
396
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку