Lesson 6 form
Тема: “ Travelling”
Мета: удосконалювати техніку говоріння, читання, увести нові лексичні одиниці теми, повторити прикметники та ступені їх порівняння, виховувати зацікавленість до вивчення англійської мови.
Обладнання: підручник, допоміжні картки.
Тип уроку: уведення нового матеріалу
Хід уроку
І. Організаційний момент
1.1. Привітання
1.2. Повідомлення теми, мети уроку
1.3. Мовленнєва зарядка повторення звука “th” скоромовка
“ From the cinema to the theatre, from the theatre to the cinema”
ІІ. Основна частина уроку.
2.1. Speaking
Ex.1 p.96 ( look at the pictures and say how people can get from one place to another, and learn new vocabulary). Repeat after me: People can get from one place to another by plane. Etc.
Ex. 2. р. 96 ( згадати та повторити прикметники в рамочці та утворити ступені порівняння. Усно). Робота в парах.
2.2. Writing
( вправи на картках, утворити ступені порівняння прикметників, дітии виконують письмово в робочому зошиті) ( Додаток 1)
2.3. Reading
Ex 3. P. 96-97 ( working all together)
2.4. Фізкультхвилинка
2.5. ex. 4. P.97 ( work in pairs, ask and answer the questions )
2.6. Play a game ( відпрацювання вживання нових лексичних одиниць)
2.7. Кросворд ( Додаток 2)
ІІІ. Заключна частину уроку
3.1. Homework
Вчити нові слова. Впр 6 стор. 97 ( письмово)
3.2. Summarizing
T-P-P-P
Додаток 1
Утворіть ступені порівняння прикметників.
Наприклад: wet – wetter – the wettest
expensive – more expensive – the most expensive
1. big (великий) 2. clever (розумний) 3. good (хороший) 4. pleasant (приємний) 5. poor (бідний) 6. bad (поганий) 7. funny (смішний) 8. important (важливий) 9. sunny (сонячний) 10. far (далекий) 11. comfortable (зручний) 12. wise (мудрий)
Додаток 2