Тема: This is my school
Мета: узагальнити та систематизувати лексико-граматичний матеріал з теми: « This is my school ».
Тренувати учнів в складанні речень та запитань з опорою на наочність; практикувати вживання слів та фраз; узагальнити і закріпити знання, набуті на попередніх уроках.Формувати уміння в учнів самостійно працювати над завданнями та переключатись на різні види діяльності.
Розвивати лінгвістичні здібності, увагу та уявлення, мовленнєву компетенцію; розвивати творчі здібності, логічне мислення, мовну догадку; та комунікативні навички.
Виховувати повагу до співрозмовника, до своїх товаришів. Вчити керуватися емоціями в ігрових ситуаціях; прищеплювати цікавість до навчання та інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: комп’ютер, проектор, картинки шкільних предметів, картки для індивідуальної роботи, підручники, робочі зошити.
Хід уроку
1.Greeting.
T. Good morning, children! I am glad to see you.
P. Good morning, teacher! We are glad to see too.
T. Turn around,
Up and down,
Say “hello” and, please sit down!
Hello ……. How are you?
P. I’m fine, thank you.
3. Phonetics
And now let you take a trip to the magic forest.
Т. А зараз давайте з вами здійснимо подорож до чарівного лісу.
Close your eyes! Подув вітерець. Sh – sh – sh – sh.
Легкий, приємний вітетер відніс нас до казкового лісу.
Open your eyes! (Слайд1 )
Ми потрапили до казкового лісу і побачили як у ньому гарно, як багато тварин і ми вимовили [כֿ :] floor, door ; повз нас пролетіла бджілка [ ð ] this, that; подивіться, біжить їжачок, він несе грибочок, йому важко, він каже [ k ] copybook, computer; ось пролетів метелик, він своїми крильцями видавав звук [ w ] what, white, where; давайте прислухаємося, десь неподалік стукає дятел [ t ] ten, table. Нажаль нам треба повертатися до класу.
Close your eyes!
Подув вітерець. Sh – sh – sh – sh. Легкий, приємний вітер відніс нас до класу. Open your eyes!
4. Topic, aim.
T. Today we have unusual lesson. We have many guests at our lesson. They are English teachers.
The topic of the lesson is “ This is my school ”.(Слайд 2)
We’ll have a lot of things to do. We’ll revise grammar, listen to the fantastic story, ask and answer the questions and play games.
Be attentive. Let’s start…
5. Revise vocabulary and grammar.
1.T. We have a lot of school things. What are they? Look at the board. Read and match the words with their translations. (слайд 3)
Copybook лінійка
Pen компютер
Pencil сумка
Ruler ручка
Eraser парта
Bag стілець
Book гумка
Desk олівець
Computer зошит
Chair книжка
2. Work in pars. ( this – that)
Учні тримають картки із предметами і ставлять запитання.
Ask and answer the questions
a) What is this?
This is a….
Look at the screen (слайд 4)
b) What is that?
That is a….
6. Physical Activity. (слайд 5 )
7. Listening (слайд 6)
Fantastic Story
T: Who is on the screen?
Ps: This is Pinoccio.
T: Listen to the story about him and match English words with the pictures
Учні отримують картки для самостійної роботи
Пінокіо біг до School. Він запізнювався, тому що по дорозі задивився на flower.На порозі школи стояв а teacher. Пролунав дзвоник. Діти забігли до classroom. І почався урок.
SCHOOL TEACHER FLOWER CLASSROOM ( слайд 7)
Who wants to say ? (Ex. 3,p.49)
Guess the word . We ask me question . And I answer. Yes, it is / No, it is not. Are you ready? Who want to ask?
Make up the sentences (слайд 9)
I a pupil am. I am a pupil.
This my book is. This is my book.
That school a is. That is a school.
PЗ. Ex. 3, с. 27
12. Summarizing. ( слайд 10)
Children do you like our lesson? For your good work you get medals. The lesson is over . Good bye!