Корнійчук Юлія Сергіївна
Урок англійської мови
Клас: 1
Тема уроку. Іграшки.
Мета уроку
навчальна: повторити та систематизувати раніше вивчений лексичний та граматичний матеріал теми, удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури “I have got…?”It is …. монологічному мовленні;
удосконалювати навички читання , письма вивчених букв;
розвиваюча:розвивати навички розумінні на слух нових мовленнєвих конструкцій;розвивати пізнавальну активність школярів, логічне мислення , мовленнєву здогадку пам'ять, увагу, уяву учнів. продовжувати формувати вміння планувати дії й застосовувати вивчений матеріал.
виховна: забезпечувати в учнів аналіз їхньої начальної діяльності через використання рефлексії «My work», забезпечувати фізичний розвиток учнів через використання фізкультхвилинки, виховувати бережливе ставлення до іграшок. Прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, наполегливість у подоланні труднощів
Тип уроку: Урок узагальнення знань
Принципи навчання: наочності, свідомості, посильності, комунікативності
Методи навчання: Наочність, ілюстрація, демонстрація,бесіда.
Засоби навчання: наочність, малюнки, індивідуальні картки, пазли,ноутбук.
Обладнання: картки із буквами,малюнок іграшок, автобус, роздатковий матеріал, магазин, пазли, лего.
Підручник : Т. Будна «Англійська мова» 1 клас
Хід уроку
І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
T: Stand up , please. Good morning, children.
Ps: Good morning, teacher.
T: Say «Good morning» to our guests
повертаються до гостей і вітаються
2. Повідомлення теми і мети уроку.
T: Today we will travel by bus. Ви ж любите подорожувати? То ж ми сьогодні вирушимо у подорож до країни Іграшок. У нас з вами буде вважливе завдання , поповнити магазин іграшок «Toy schop», але , щоб це зробити нам потрібно пройти всі станції, які будуть на нашому шляху.
-Дітки, що потрібно для того, щоб почати нашу подорож? (…)
Звичайно, гарний настрій, ваші знання !
3. Фонетична розминка «Good morning»»
- Давайте налаштуємо наш язичок на вивчення англійської мови.
Ps Apples here,
Apples there,
Apples ,apples,
Averywhere!
Let' s go!
.
ІІ Основна частина
Повторення лексичних одиниць «Bus»
Для того , щоб вирушити нам потрібно посадити пасажирів автобусу на свої місця.
It's a bear.
It's a dog.
It's a cat.
It's a here.
Повторення вивчених букв англійського алфавіту та лексичних одиниць.
Наша перша зупинка «ABC Station»
It's a ball. The letter B.
«Station dance and sing!» . Фізкультхвилинка
Cat Pete
Повторення назв цифр Лего картки
«Number Station»
«Toys Station»
Повторення лексичних одиниць з вивченої теми
Діти дістають з коробки картки і відповідають : I have got four dolls…)
ІІІ Заключна частина уроку
Ось ми вже й доїхали до магазину «Finish Station».
Виберіть іграшку, яка на вашу думку відповідає
вашій роботі на уроці і заповніть магазин.
Працював дуже добре
працював добре
потрібно додатково попрацювати.