Розробка до уроку на тему: "Подорожуємо містом Слов'янськ. Правила безпеки дорожнього руху." У цьому уроці надається інформація щодо місць, які можна відвідати у м. Слов'янську та познайомитися з основними напрямками руху.
4 клас
Тип уроку: Узагальнення та систематизація знань з вивченої теми
Тема: Подорожуємо містом Слов’янськ. Правила безпеки дорожнього руху.
Мета:
- навчальна: повторити вивчені лексичні одиниці з поданої теми; закріпити знання цих слів на практиці;
- розвивальна: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; розвивати навички аудіювання; продовжувати формувати навички читання та письма;
- освітня: познайомити учнів з місцями, що можна відвідати у Слов’янську; познайомити учнів з правилами дорожнього руху в Україні та Лондоні;
- виховна: виховувати в учнів вміння працювати у групах, парах та самостійно;
Обладнання: Підручники, зошити, проектор, додатковий роздавальний матеріал: картки з завданнями; відео з діалогами для прослуховування.
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
How are you?
What is the date today?
4. Перевірка домашнього завдання. Учні зачитують свої твори про Слов’янськ.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Фонетична зарядка. Учні читають та перекладають вірша
(Слайд 1)
2. Вивчення правил дорожнього руху. (Слайди 3)
- учні читають та перекладають правила дорожнього руху;
- робота у групах: складання правил безпеки дорожнього руху з поданих слів, читання та переклад отриманих словосполучень;
3. Гра: «Відгадай місце» (діти відгадують назви споруд у м. Слов’янську). Повторення вивченого лексичного матеріалу.
(Слайди 4-15)
4. Закріплення вивченого лексичного матеріалу. Учні виконують письмово вправу на картках. (Вставляють у речення необхідне за змістом слово) (Слайди 16)
5. Аудіювання.
- Підготовка до прослуховування діалогів. Учні повторюють напрямки руху. (Слайди 17);
- Прослуховування діалогів. (Відео 1,2). Їх читання та переклад. (Слайди 18-19)
- Складання діалогів у парах за прикладом.
6. Учні відповідають на питання вчителя, підводять підсумки уроку. (Слайди 20)
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Пояснення домашнього завдання: вправа на роздавальних картках (розсташувати репліки діалогу у правильній послідовності).
2. Підведення підсумків уроку, виставлення оцінок.