Урок 5
Тема: Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління
Навчальна мета: Засвоїти відомості з основ алгоритмізації та програмування, познайомитися з мовою С++ та її складовими та навчитися працювати з компілятором.
Розвивальна мета: Розвивати координацію рухів, зорову пам’ять, вміння працювати з програмами
Виховна мета: Виховувати зосередженість, вміння активно сприймати новий матеріал.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу (лекція)
Структура уроку
Хід уроку
І. Організаційний момент
Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління».
II. Етап орієнтації
Мета сьогоднішнього уроку якомога найкраще познайомитися з відомостями з основ алгоритмізації та програмування, навчатися створювати найлегші програми за допомогою мови програмування С++ та спробуємо провести з вами всі вправи для освоєння вмінь роботи з компілятором
III. Етап проектування
План уроку
Інструктаж та повторення основних моментів
Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту. Використання елементів управління
ІV. Етап навчальної діяльності
Створення найпростішого програмного проекту.
Схема простої програми на С++
#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{
Об’ява змінних;
Інструкція 1;
Інструкція 2;
…..
Інструкція N;
return 0;
char letter;
cout << “Dlya zavershennya roboti programmi vvedit bud-yaky bukvu. \n”
cin >> letter;
}
Дана інструкція дається для того, щоб призупинити роботу програми та самому завершити її.
char letter;
cout << “Dlya zavershennya roboti programmi vvedit bud-yaky bukvu. \n”
cin >> letter;
Програма 2. Перевіркова програма
#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{
cout << “Perevirka 1,2,3 \n ”;
return 0;
}
VI. Контрольно-оцінювальний етап
Практична робота № 1. Створення й виконання програмного проекту.
Вправи
VII.Домашнє завдання Вивчити терміни, конспект
1