Тема: Що ми вміємо? Вивчення літери Tt.
Тип уроку: комбінований
Мета:
*навчальна: ознайомити дітей з новою літерою, повторити раніше вивченні літери. Формувати вміння вести бесіду, слухати співрозмовника.
*розвивальна: вчитися говорити, аудіювати. Розвивати навички елементарного спілкування. Підтримувати високий рівень мотивації до вивчення, розвивати і доповнювати лексичний запас. Розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам’ять, вдосконалювати артикуляцію.
*виховна: виховувати культуру співбесіди, зацікавленість у розширенні знань, загальну культуру, почуття відповідальності, любов до мови.
Обладнання – підручник О.Карп’юк для 1 класу, картки з теми «Літери», «Читайлик» для 1-2 класу автор В. Гусєва, підбірка віршиків про алфавіт, іграшкові тварини, смартфон, акустика.
Хід уроку:
І. Привітання.
Урок починається у привітній атмосфері. Вітаємося віршиком:
- Good morning, good morning,
- Good morning to you
- Good morning, good morning
- I am glad to see you
Вчитель відмічає відсутніх, пише число, класну роботу на дошці і повідомляє тему
ІІ. Весела розігрівочка:
Діти виконують відповідні рухи
Oh, we can play the big bass drum,
And this is the way we do it:
"BOOM, BOOM, BOOM" goes the big bass drum,
And that's the way we do it.
Oh, we can play on the little flute,
And this is the way we do it:
"TOOTLE, TOOTLE, TOOT" goes the little flute,
And that's the way we do it.
Oh, we can play on the tambourine,
And this is the way we do it:
"TING, TING, TING" goes the tambourine,
And that's the way we do it.
On, we can play on the violin,
And this is the way we do it:
"FIDDLE DIDDLE DEE", goes the violin,
And that's the way we do it.
Oh, we can play on the castanets,
And this is the way we do it:
"TICKS, TICKA, TICKA" go the castanets,
And that's the way we do it.
Oh, we can play on the double bass,
And this is the way we do it:
"ZOOM, ZOOM, ZOOM" goes the double bass,
And that's the way we do it.
Oh, we can play on the bugle horn,
And this is the way we do it:
"TA TA TARA" goes the bugle horn,
And that's the way we do it.
-Hello! What is your name?
- I am Marichka
What is your name?
What is your name?
Now tell me, please,
What is your name?
My name is Olia,
My name is Olia,
My name is Olia,
That’s my name
ІІІ. Основна частина.
Введення у новий матеріал:
Ten
Top
Tiger
Tuba
Turtle
Tomato
Tulip
Turtle
Train
Table
Ten
ІV. Рітмічна пауза.
Пісня рухливого відтворення «Mother Shek»
Mother Shek
Father Shek
Little Shek
Swimming Shek
Hungry Shek
Happy Shek
V. Закріплення нового матеріалу. Учні отримують розмальовки з літерою Т:
VI. Підсумок
Вчитель запитує, що сподобалося на уроці, заохочує до подальшого навчання.
Урок завершується віршиком на тренування артикуляційного апарату, який вчитель з дітьми проказують за ролями:
1,2 – look at the shoe
3,4 – look at the door
5,6 – look at the chicks
7,8 – look at the plate
9,10 – look at the pen