Урок містить матеріали, що дозволяють провести повторення та узагольнення
вивчених лексичних та граматичних одиниць на теми: прикметники-антоніми,
минулий час дієслів, види та засоби подорожі.
Чернівецька гімназія № 2
План демонстраційного уроку
в 4 класі на тему:
«Щоденник моєї подорожі»
Розроблено вчителем англійської мови
Чайковською Іриною Емануїлівною
Чернівці, 2016
План уроку англійської мови у 4 класі на тему: «Щоденник моєї
подорожі»
Граматичні підтеми: Прикметники антоніми, минулий час дієслів.
Мета уроку: закріпити знання вивченої лексики, систематизувати одержані
знання про прикметник, практикувати учнів у читанні, промовлянні,
вживанні у граматичних вправах вивчених слів. Розвивати стійку
увагу та пам’ять учнів. Виховувати зацікавленість до вивчення
англійської мови.
Обладнання: відео та аудіо записи по темі, підручник Get Set Go 4 кл,
картки зі словами.
Тип уроку: урок систематизаціі та узагальнення знань.
Хід уроку
1.Активізація знань.
1. Привітання та розмова з черговим учнем.
2. Фонетична зарядка( на правила читання закінчень дієслів)
| T| |D| |ID| |Ing|
cooked used wanted shopping
liked played landed eating
walked stayed skated making
helped lived painted walking
3. Лексична зарядка
Warm-up. Finger - plays (постер)
Yesterday I called my mother,
I’m calling my mother today.
Tomorrow I’m going to call my mother.
I do it every day!!!
Аудіозарядка (прикметники – антоніми)
Cheap- expenssive; long – short;
clean – dirty; young – old;
cold – hot; old - new;
dark – light; short – tall;
deep – shallow; small – big.
hard – soft;
heavy – light;
2. Робота над темою
1. Вправа на співставлення (opposites). Діти працюють
на магнітній дошці добираючи картки прикметників – антонімів.
2.Вправа на вимову слів по буквах( spelling gymnastics). Вчитель говорить прикметник українською мовою і учні вимовляють його
по буквах англійською.
3. Парний диктант (pair dictation). Вчитель диктує прикметники. Учні
записують їх у свої зошити у вигляді диктанту. Потім перевіряють
один у одного.
4. Перегляд відео « A letter about holidays”
5. Виконання завдань вчителя на визначення вірності речень
True or False
- Wendy is at summer camp in Florida.
-They don’t like their time there.
-Tomorrow they are going to visit theatre.
- They are going to see Micky Rurk.
- On Saturday they are going to go sailing.
- On Sunday Oskar and Eddy are going to cook supper.
- Supper is going to be great fun.
Answers: T, F, F,F,T,T,T.
6. Перевірка виконання домашнього завдання.Представлення проектів учнів “ My holiday”.
7. Робота над текстом “My last Holiday” (аудіозапис P.B. p 73)
Учні слухають текст з відкритими підручниками і потім виконують зворотній переклад речень вчителя.(Back translation).
Релаксація
Are you tired? Lets do some exercises!
My hands upon my head I place
On my shoulders,
On my face.
Then I place them up and high,
And my fingers quickly fly!
Then I put them in front of me
And gently clap them : one, two,three!
8. Виконання завдання “Ask and answer”
Учні отримали карточки з запитаннями і задають їх один одному по-цепочці.
3. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
4 . Домашнє завдання : дати письмові відповіді на запитання.P.B. p73 ex.1.