Урок " Шкільне життя " 1 клас

Про матеріал
Розробка уроку в 1 класі до Нової української школи за підручником Quick Minds "Шкільне життя"
Перегляд файлу

Розробка уроку в 1 класі  до Нової української школи за підручником

 Quick Minds

 

 

1 клас                                                                                             урок 17

Тема. Шкільне життя.

Мета :

повторити вивчені раніше вирази та слова;

розвивати усне мовлення, артикуляційні навички;

виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування.

 

Очікувані результати:

узагальнити  навички сприйняття на слух лексики з теми «В школі» (At school )відповідно до програмних вимог;

застосовувати та закріпити вміння учнів рахувати в межах 10;

    повторення мовного матеріалу;

    розпочати вивчення назв шкільних предметів;

    повторення структур, представлених у темі «В школі» відповідно до чинної        програми 1 класу.

 

Обладнання :

Підручник, роздатковий матеріал, картки з малюнками,  аудіофайл з піснею  «Quick Minds».

 

Хід уроку

  1. Організаційний момент.
  2.  Привітання.     Good morning, good morning ,

                        good morning to you,

                        good morning ,

                        good morning ,

                        I’m glad to see you.

                        I’m glad to see you too.

Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.

 

3. Повідомлення теми та мети уроку.

Діти, сьогодні ми продовжуємо вивчати тему  « В школі». Тож згадаємо назви шкільних предметів (показ малюнків, діти називають їх).

 

  1. Фонетична  зарядка

Скоромовка для закріплення правильної артикуляції звуку[o]:

Cob is Bob’s dog, Bob is Mob’s dog.

III.  Первинне застосування набутих знань.

Учні отримують аркуші, на яких потрібно з’єднати малюнок зі словом (назви шкільних предметів);  (див. додаток 1)

Rubber pencil school bag - Учебные ресурсы

 

1.1.Повторення вивчених граматичних структур :

                                                     Sit (at your desk).

Open your (bag).

Close your (book).

Pass me (a pen).

What’s this?

It’s a (ruler).

Is it a (ruler)?

Yes, it is.

                                                           No, it isn’t.

  1.           2. Гра «Вгадай слово»  з  теми «В школі»

(Учитель читає слова,  а учні слухають, на відоме слово з теми вони повинні плеснути в долоні).

Pen, pencil, bag, white, green, mother, son, rubber, sister, ruler,book, family.

1.3. Пісня «Hello,how are you?»

1.4. Фізхвилинка.

1.5. Повторити цифри від 1 до 10.

1.6. Проглянути мультфільм “Gogo numbers” та назвати цифри, які почули в ньому.

https://www.youtube.com/watch?v=AtPBk6eBuaw

(Учні дивляться уривок мультфільму з Unit 4 “Gogo ”)

IV. Етап перевірки розуміння

Учні називають цифри, які почули в мультфільмі .

1. Прослухати аудіозапис з Pupil’s book “Quick minds”

(Сторінка 33, вправа 3: послухай та скажи).

V. Підсумок уроку

1. Учитель повторює фрази та назви предметів, озвучених на уроці,

     узагальнює тему та виконані на уроці завдання.

2.Учні стають у коло і кажуть один одному: ” Goodbye”.

The lesson is over. Send a beautiful smile to each other. Thank you. See you next lesson. Good bye.

 

 

Додаток 1Rubber pencil school bag - Учебные ресурсы

docx
Додано
6 листопада 2021
Переглядів
884
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку