Урок " Шкільне життя "

Про матеріал
Розробка уроку у 1 класі до Нової української школи за підручником Quick Minds "Шкільне життя"
Перегляд файлу

Розробка уроку у 1 класі  до Нової української школи за підручником

 Quick Minds

Урок 12

Тема : Шкільне життя 

Мета :

повторити вивчені раніше вирази та слова;

розвивати усне мовлення, артикуляційні навички;

виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування.

 

Очікувані результати:

узагальнити  навички сприйняття на слух лексики з теми «У школі» відповідно до програмних вимог;

застосовувати та закріпити вміння учнів рахувати в межах 10;

повторення мовного матеріалу ;

розпочати вивчення шкільних предметів;

    повторення структур, представлених у темі «Знайомство», відповідно до   чинної програми 1 класу.

 

Обладнання :

Підручник, роздатковий матеріал, картки з малюнками,  аудіофайл з піснею  «Quick Minds».

 

Хід уроку.

  1. Організаційний момент.
  2.  Привітання.     Good morning, good morning ,

                        good morning to you,

                        good morning ,

                        good morning ,

                        I’m glad to see you.

                        I’m glad to see you too.

Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Учитель показує малюнки, на яких зображені шкільні предмети, щоб діти вгадали тему уроку. Після цього вчитель коротко повідомляє мету уроку.

4.Фонетична  зарядка

Скоромовка для закріплення правильної артикуляції звуку[w]:

Why do you cry,Willy?

Why do you cry?

Why,Willy?

Why ,Willy? Why?

5.Вивчення  слів з теми.

                                                   Sit (at your desk).

                                                   Open your (bag).

                                                   Close your (book).

                                                   Pass me (a pen).

6. Пісня «Hello, how are you?»

7. Фізхвилинка.

Hands up, hands down.

Hands on hips, sit down

Hands to the side,

Hands down.

Sit down.( please).

8. Етап перевірки розуміння.

Здобувачі освіти показують шкільні предмети, які знаходяться у них на партах, та називають їх.

9. Прослухати аудіозапис з Pupil’s book “Quick minds”

Вправа 1(сторінка 12): покажіть зображених тварин у підручнику.

10. З’єднати та назвати тварин у робочому зошиті: вправа 1(сторінка 12) та вправа 1(сторінка 13), розфарбувати тварин.

“Quick minds” Herbert Puchta

11. Гра «Вгадай слово»  з  теми «Тварини».

Учитель читає слова, а учні тим часом слухають, і на знайоме слово з теми  повинні плеснути в долоні.

Elephant , cat, dog, green, black, zebra, hippo, apple, white, pink, bag, lion.

12. Підсумок уроку.

1. Учитель повторює фрази та назви предметів, озвучених на уроці,

     узагальнює тему та виконані на уроці завдання.

2. Здобувачі освіти стають у коло і кажуть один одному: ” Goodbye”.

The lesson is over. Send a beautiful smile to each other. Thank you. See you next lesson. Good bye.

 

 

docx
Додано
10 жовтня 2021
Переглядів
782
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку