Урок "Святкування Дня народження та дня Подяки"

Про матеріал
Створити умови сприйняття та первинного закріплення знань нового навчального матеріалу з теми «Святкування Дня народження та Дня Подяки»;ознайомити учнів з традиціями щодо святкування Дня народження та Дня Подяки.
Перегляд файлу

Навчально – виховний комплекс №1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                     

                                                                                                                         Вчителя

                                                                                                         англійської мови  ЕНВК №1

                                                                                                     Гури Світлани Володимирівни    

 

 

 

 

 

 

 

2011

Тема. Святкування Дня народження та Дня Подяки

Мета:

Навчальна –   створити умови сприйняття та первинного

                         закріплення знань нового навчального матеріалу з

                         теми «Святкування Дня народження та Дня 

                         Подяки»; 

                         ознайомити учнів з традиціями щодо святкування

                         Дня народження та Дня Подяки.

Розвиваюча – вдосконалювати навички читання, усного

                         мовлення; вживання в мовленні структур

                         Present, Past, Future Indefinite; продовжити 

                         формування мовної здогадки та мовленнєвої реакції

                         учнів; розвивати слухову пам’ять, увагу, логічне та

                         асоціативне мислення, самостійність, пошуково –

                         пізнавальну активність, уміння знаходити і

                         виправляти фактичні помилки; уміння оцінювати

                         себе; розвивати соціокультурну компетенцію.

Виховна -       виховувати культуру мовлення (лексичне багатство,

                        синтаксичну різноманітність, граматичну

                        правильність);сприяти вихованню емоцій

                        задоволення від розумової праці; доброзичливого

                        ставлення в колективі один до одного; виховувати

                        повагу до мови, яку вивчаємо та багатих народних

                        традицій.

Тип уроку:    урок вивчення та первинного закріплення знань

Обладнання:підручник, робочий зошит, словник, аудіозапис Ех.1,

                        р.76 текст “Eeyore’s Birthday” , НО “Say if the

                        sentences are true or false” , аудіозапис “Jingle bells”.

Методи та методичні прийоми: словесні (розповідь), наочні (ілюстрації до тексту “Eeyores Birthday”),практичні (вправи).

Форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальна,

індивідуально – відокремлена.

Хід уроку

  1. Організаційний етап (2 хв.)

Привітання. Налаштування учнів на доброзичливу обстановку в класі.

T: Good afternoon, everybody!

     I’m glad to see you!

     How are you today ?

  1. Перевірка домашнього завдання

H/w: підготувати вірші – поздоровлення з Днем народження. 

  1. Підготовка учнів до засвоєння нових знань (мотивація)

Сьогодні у нас урок – казка. Ми прослухаємо текст казки “Eeyores Birthday”, з метою поповнити наш лексичний запас, тобто вивчити нові слова й вирази; дізнатися про традиції святкування Дня народження та Дня Подяки. Ми будемо використовувати граматичні правила Present, Past, Future Indefinite, щоб зрозуміти про що йдеться у тексті, відтворювати прослуханий текст; розвивати слухову пам’ять, логічне та асоціативне мислення.

  • Введення в іншомовну атмосферу.

T: Do you know the story about Winnie-the-Pooh, a toy bear and history friends Eeyore, the donkey, and little Piglet?

    Did you watch an animated cartoon Winnie – the – Pooh?

    Do you find it funny?

    Now you can listen this tale in English.

  1. Вивчення нового матеріалу
    • Етап підготовки до прослуховування тексту      Ознайомлення учнів із новими ЛО

    New words to know:

a donkey [        ] - ослик

a jar of honey – глечик з медом

to look sad – виглядати засмученим

Eeyore [         ] – імя ослика

  •     Етап прослуховування тексту                             Прослуховування аудіозапису текста “Eeyores BirthdayEx.1 a),p.76
  1. Первинна перевірка засвоєння знань
    • Етап перевірки розуміння змісту тексту

Учні отримують картки для індивідуальної роботи

T: Say if the sentences are true or false.

  1. One day Winnie – the – Pooh met a donkey.
  2. The donkey looked very happy.
  3. It was Pooh’s birthday.
  4. The donkey wanted to say “thank you”.
  5. Pooh went home to get Eeyore a present.
  6. On his way home he met a Rabbit.
  7. They talked about Piglet’s birthday present.
  8. Winnie – the –Pooh will give Eeyore a jar of honey.
  9. Happy friends went to Eeyore’s birthday party.
    • Друге прослуховування тексту.

         Учні отримують пачатки речень і говорять кінцівки

             

                 

 

  • Мовленнєва та фізична розминка

          Фронтальне опитування

T: Pupils, do you like birthday?

     Do you prepare for your birthday party?

Cl:

Cl:

     Do you know about traditions of birthday parties in the other countries?

Cl:

Cl:

Фізкультхвилинка

Stand up,

Hands up,

Hands down,

Hands on hips,

Jump, jump, jump,

Stand still,

Sit down!

 

T: OK, we speak about traditions of birthday and do you know about Thanksgiving Day, about traditions of this holiday?

  1. Первинне закріплення знань
    • Удосконалення техніки читання та розвиток уміння мовлення.

T: Read about Thanksgiving Day. Ex.5, p.77

 

 My name is Betsy. I am from the USA. My favourite holiday is Thanksgiving Day.

                    We celebrate it on the 4th Thursday of November. Thanksgiving is really a harvest festival. But the history of this holiday comes back to 1620 when the pilgrims, the first settlers of America after the difficult winter had a good harvest the next year. In Massachusets the Pilgrims invited their Indian friends, who helped them to join their festival. Since that time Americans and Canadians thank God and each other for the good on this day. I think it’s a special holiday for our people.

 

  1. Контроль та самоперевірка знань
    • Індивідуальна робота.

T: Do the quiz  to find out how much you know about Thanksgiving

     Day. Ex.6, p.77

1.  At Thanksgiving Americans say “ thank you” for their…

a)food    b)country    c)family

2.  Americans celebrate Thanksgiving on the…

     a)4th Friday in the October

     b)4th Thursday in November

     c)2nd Friday in November

3.  A typical Thanksgiving meal is…

     a)melon, chicken and pumpkin ice – cream

     b)turkey, potatoes, corn and pumpkin pie

     c)pumpkin soup, hamburger, fries, and carrot cake

4.  Thanksgiving is sometimes called…

      a)Pumpkin Day      b)Turkey Day      c)Harvest Day

5.  At Thanksgiving American families watch…

      a)basketball    b)baseball    c)American football

  • Письмо впр.4 ст.74

T: Choose to complete the article  Ex.4, p.74

  • Listen song “Jingle bells”
  1. Підведення підсумків, рефлексія

    T: Did you like our lesson?

         Did you like song “Jingle bells”?

         Are you ready to sing the song “Jingle bells”?

  • Фронтальне прослуховування мелодії і одночасне виконання пісні.

    T: Today’s lesson is holiday for me and I have sweets for you. You are very

         nice and clever pupils. We are good today! Your marks are…

          Оцінювання та цінування учнів.

  1. Інформація про домашнє завдання
    • Вивчити пісню “Jingle bells”.
doc
До підручника
Англійська мова (для спеціалізова-них шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 5 клас (Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)
Додано
29 квітня 2020
Переглядів
682
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку