Тема «Тестовий редактор Word»
Мета:
Тип уроку.
Обладнання: Комп’ютери класу, програма для роботи та картки з завданнями.
Хід заняття
…Розум полягає
не тільки у знанні,
але й в умінні застосовувати
знання на практиці.
Аристотель
І. Організаційний момент (1 хв.)
IІ. Мотивація вивчення теми (1 хв.)
Заняття складатиметься з двох части: за допомогою гри узагальнимо та закріпимо знання з теми, а потім кожен самостійно виконає теоретичне завдання, та продемонструє свої практичні навички роботи з текстовим редактором.
Завдання уроку: закріпити свої навики та уміння в роботі з текстовим редактором.
ІІІ. Актуалізація опорних знань (5 хв.)
Завдання «Кросворд»
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6к |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
о |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
п |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
і |
|
|
|
|
|
|
|
4р |
|
|
|
|
ю |
|
|
|
|
|
|
|
е |
|
|
|
|
в |
|
|
|
|
|
3в |
|
д |
|
|
|
|
а |
|
|
|
|
|
С |
|
а |
|
|
|
|
н |
|
|
|
|
|
Т |
|
г |
|
5т |
|
|
н |
|
1ф |
о |
2р |
м |
А |
т |
у |
в |
а |
н |
н |
я |
|
о |
|
е |
|
в |
|
в |
|
б |
|
|
|
|
р |
|
д |
|
к |
|
а |
|
л |
|
|
|
|
м |
|
а |
|
а |
|
н |
|
и |
|
|
|
|
у |
|
к |
|
|
|
н |
|
ц |
|
|
|
|
л |
|
т |
|
|
|
я |
|
і |
|
|
|
|
и |
|
о |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
р |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
По горизонталі:
По вертикалі:
ІV. Закріплення знань, умінь, навичок.
Три команди, кожна з яких має свого капітана.
Завдання 1. Презентація команд. Придумати та зобразити у Word емблему та девіз, капітани повинні представити свої команди.
(Яка команда закінчила завдання піднімає прапорець синій, яка потребує допомоги червоний)
Завдання 2. Турнір-розминка «Обганялки» (за кожне питання по одному балу)
І команда
ІІ команда
ІІІ команда
Завдання 3 «Збери слово»
Зібрати з букв у Word слово (букви надруковані у WordArt і розкидані по всьому аркуші). Слова – це можливості, які має Word.
І команда
Форматування
таблиці
ІІ команда
Редагування
формули
ІІІ команда
Редагування
таблиці
V. Релаксаційна пауза (2 хв.)
1. Погляд спрямовувати вліво-вправо, вправо-прямо, вверх-прямо, додолу-прямо без затримки в кожному положенні. Повторити 5 разів і 5 разів у зворотному напрямі.
2. Закрити очі на рахунок "раз-два", відкрити очі і подивитися на кінчик носа на рахунок "три-чотири".
3. Кругові рухи очей: до 5 кругів вліво і вправо.
VI. Продовження гри (15 хв.)
Завдання 4
Додайте таблицю. Відформатуйте її за зразком. Шрифт тексту - Times New Roman, 12, звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст - Times New Roman, 12, напівжирний.
Завдання 5
Побудувати структурну схему
VII. Підсумок гри (5 хв.)
Оголошення результатів команд та оцінки.
VIIІ. Самостійна практична робота (35 хв.)
IХ. Підсумок заняття (5 хв.)
Метод «Коло ідей»
Метод «Коло ідей»
X. Рефлексія. (1 хв.)
Який настрій переповнює наприкінці уроку.
XІ. Домашнє завдання. (2 хв.) Скласти ребуси до теми Word.