План – конспект уроку
з англійської мови за темою:
«In the world of toys»
2 клас
Вчитель: Петрова Ж.Ю.
Тема: In the world of toys. В світі іграшок.
Цілі: закріпити та активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал з теми іграшки, практикувати у вживанні вивчені лексичні одиниці, продовжувати формувати вміння будувати запитання та давати відповідь, повторити вивчені букви та вміти розпізнавати букви алфавіту - від А до D, формувати вміння й навички читання та усного мовлення;
розвивати здатність порівнювати мовні явища рідної та англійської мов, формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць, навички аудіювання, говоріння та діалогічного мовлення, правильну англійську вимову, комунікативні компетентності та здібності учнів, вміння сприйняття тексту на слух, вміння вести простий діалог, навички правильної вимови, артикуляційний апарат, мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів, пам'ять, увагу, волю, образне мислення та усне мовлення, дрібну моторику рук, вміння співставляти та порівнювати, творчі здібності та уяву;
виховувати самостійність, охайність, працелюбність, бережливе ставлення до іграшок та до домашніх тварин, пізнавальні інтереси, вміння раціонально використовувати свій час, продовжувати роботу над формуванням вміння працювати в колективі, в парах, в групах, ввічливість у стосунках з оточуючими, культуру спілкування, почуття взаємодопомоги, формувати інтерес до вивчення іноземної мови та доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: картки-літери, картки для самостійної роботи, м’яч, підручник, роздатковий матеріал, тематичні малюнки, малюнки із зображенням настрою, пісня “Hello”, аудіододаток для прослуховування.
ХІД УРОКУ
1. Організація класу
1. Greeting.
T: - Stand up, please! Good morning, children!
Ps.: - Good morning, teacher!
T:-Today we have got guests at the lesson.Let”s greet them
2. Pairwork. Парна робота.
T: - Face each other. Smile at your partner and wish him/her good luck!
T: Sit down, please! How are you today? I hope you are fine and happy.
Пісня «Hello, how are you?» Let’s sing a song.
3. Warming up
- How are you today?
- Hello, … (ім'я)! - I am fine/(bad, happy, ok,
so-so, sad, hungry, good, great,
wonderful) today. Thank you.
- How old are you? - I am … .
- Where are you from? або
- Where do you live?
- I`m from Ukraine
‘’Speaking M&M’s’’
Blue-classroom instractions
Yellow- colours
Green-numbers
Red-animals
Orange-school supplies
Brown-toys
T: - Well done! You are so clever!
4. Phonetic Drill. Фонетична розминка.
T: - Ви вже знаєте для того щоб чітко і правильно вимовляти англійські слова, нам треба потренувати язички. [æ],
-cat fat pan bat
mat rat sad hat
2). Основна частина.
1. Aim.
Т.: - Today we will repeat the names of our toys, numbers, colors, English letters and words.
T: - I hope that our lesson will be just as energetic with the same good mood. Well! Let's start our lesson.
T: - But first let's check how you learned the previous material.
2. Activation of vocabulary.
2.1. Repetition of learned letters.
T: - What letters we learn in the last lesson? (Ss,Nn,Pp, Dd). Say the letter …
T: - Let's match a capital letter S, a lowercase s. (аналогічно Pp, Ss, Dd). Well done!
2.2. Game «I know the ABC from A to D».
T: - And now let's play the game "I know the alphabet from A to D". I show the letter, and should try to name its sound. And then have to name all the familiar words with this letter. (Example: letter Aa, sound [æ], words: Ant, Ann, Apple.) (Наприклад: буква Aa, звук [æ] слова: ant, Ann, apple і т. д. ball, bird, book, bag…. cat, car, cow… dog, doll, duck)
2.3. Game«Builders» - 4 групи учнів, кожна група отримує картки з буквам, діти з букв складають слово. Група, яка швидше складає слово є переможцем..
- Well done!
2.3. Review the vocabulary of the unit.
Гра’’Starfall’’.Вчитель показує картки з верху до низу,а діти швидко мають назвати слово .
Гра’’Spinning’’.Інтерактивний додаток до підручника.
Гра’’Fly swatters’’.Клас ділиться на дві команди .Вчитель дає кожній парі мухобійку і називає слово.Той ,хто швидше вдарить по картці приносить бал команді.
Гра “Magic bag” ,
T: - Put your hand hand into the bag and take out only one toy. Thеn your task is name the toy. It is a….
Phisical activity ‘’Baby car”
Т.: -Stand up everybody, please. Look at me and repeat
2.4. Paint the toy. Робота в групах.
4. DOLL is red, brown and .
3.Speaking
Т: Look at the cards and answer:
- Is it a doll?
- Yes, it is. No, it is not.
Робота з підручником с.98
What’s your favourite toy?
- What colour is it? - It is …
3). Заключна частина.
Summarizing:
Т: - Did you like our lesson? What did you like best of all? - Thank you, very much, children for the lesson, you were very active today and worked very well.
Т: - I am really proud of you. Now, stand up, children, please! Good bye, children. Have a nice day.
Our lesson is over. Good-bye!