Розробка уроку у 1 класі до Нової української школи за підручником
Quick Minds
Тема : Тварини. Описувати тварин та повідомляти про них.
Мета :
повторити вивчені раніше вирази та слова;
розвивати усне мовлення, артикуляційні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культуру спілкування.
Очікувані результати:
узагальнити навички сприйняття на слух лексики з теми « Знайомство» відповідно до програмних вимог; застосовувати та закріпити вміння учнів рахувати в межах 10; повторення мовного матеріалу ; розпочати вивчення з лексики тварин;
повторення структур представлених у темі « Тварини» відповідно чинної програми 1 класу.
Обладнання :
Підручник , роздатковий матеріал, картки з малюнками, аудіо файл з піснею (QuickMinds).
Хід уроку.
good morning to you,
good morning ,
good morning ,
I’m glad to see you.
I’m glad to see you too.
Teacher: Smile each other, clap your hands. Thank you, sit down.
Пісня “Finger family song” https://www.youtube.com/watch?v=G6k7dChBaJ8&t=6s
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Вчитель показує малюнки тваринами, щоб діти вгадали тему уроку. Після цього вчитель коротко повідомляє мету уроку. Та повторюємо вивчені слова з теми «Сім’я»
4.Фонетична зарядка
Скоромовка для закріплення правильної артикуляції звуку[e]:
[æ]
A black cat sat on the map
And ate a fat rat.
5. Прослухати відео-урок з теми « Сім’я»
https://www.youtube.com/watch?v=EhlptWlrPCk&t=12s
( повторювати слова з відео)
6. Повторити вивчені слова
Вчитель показує дітям картинки тварин та членів родини (діти повторють)
7. Робота з підручником
1.Вправа 1 (сторінка 64)
Заспівати пісню ( CD2, 45)
2.Вправа (сторінка 65)
Послухай та покажи, запиши у своєму зошиті. (CD2, 47)
8. Опрацювання граматичного матеріалу
Вправа 2 ( сторінка 65)
Who’s that?
What’s her name?
9. Фізхвилинка.
Hands up, hands down.
Hands on hips, sit down
Hands to the side,
Hands down.
Sit down.( please).
10. Робота з прописами, вивчення букви “M m”
11. Етап перевірки розуміння.
Учні показують олівцями на членів родини, яких вивчили на уроці на називають їх.
12. Підсумок уроку.
1. Вчитель повторює фрази та назви тварин і лексику з теми «сім’я» , озвучених на уроці.
Узагальнює тему та виконані на уроці завдання.
2.Учні стають у коло кажуть один одному: ” Goodbye”.
The lesson is over. Send a beautiful smile to each other. Thank you. See you next lesson. Good bye.