Дана розробка уроку рекомендована для вчителів, які користуються підручником English О.Карп'юк. Рекомендою використовувати фільм про Лондон. Також це урок можна використовувати, як урок - подорож , на допомогу потрібно багато малюнків про визначні місця Лондона. І фільм. Тривалість уроку 45 хв.
4 клас
Тема : Лондон і його визначні місця .
Мета : - ознайомити з новою лексичною темою ;
- вдосконалити граматичні навички ;
- поглибити знання учнів про визначні місця Лондона;
- виховувати повагу і любов до країни :
Обладнання: підручник , робочий зошит, малюнки, картинки, мультимедійні пристрої.
Хід уроку
- Привітання:
- Повідомлення теми та мети уроку:
Today we will have a very interesting topic – London. You ‘ll know a lot about this city and about its place of interest.
- Уведення в іншомовну атмосферу .
Учитель вивішує на дошці слова : (capital , Big Ben , Thames , Dnieper,Kyiv, Paton Bridge, a double – deck . ) , учні називають слова , пов’язані з темою «Лондон».
capital , because London is the capital of Great Britain.
Big Ben , it’s the famous clock on the House of Parliament .
Thames - the big river in London
A double – deck ,it’s London’s buses.
Let’s check your homework.
- Перевірка домашнього завдання .
Основна частина уроку
Ex1p.134 . Look at the picture and tell what building and place you can see in the city.
В той час як учні записують слова , вчитель показує картинки і ознайомлює учнів з визначними місцями Лондона .
Також учні працюють в робочих зошитах p.95 Ex 1.
- Подання тексту для читання.
Групове завдання: учні складають із речень текст , його читають і перекладають. Пізніше вчитель проводить аудіювання.
London
London is a big city. It’s in England. There is a river in London. It’s called the Thames.
There are a lot of bridges over the Thames. The Tower Bridge is very old and very famous. It can go up and down.
There is a big park in London. It’s called
Hyde Park. You can do a lot of things there. You can walk , run , ride a bike or ride a house.
There are a lot of old building and museums in London. The British Museum is very famous. You can see some very old things there like mummies(мумії).
There are a lot of cars and buses in the streets of London. London taxis are black and London buses are red. What are these big buses called?
Double – deckers , of course. There are also trains that go under the streets. This place is called the underground. The trains there are very fast.
- Етап перевірки розуміння змісту тексту .(Аудіювання).(true or false)
1) London is a big city.
2) Dnieper is a river in London.
3) The Tower Bridge is very young and famous .
4)Hyde Park is a big park in London.
5) The British Museum is very famous.
6) Double – deck is a train.
- ФІЗКУЛЬХВИЛИНКА.
- Відпрацювання лексичного матеріалу теми Лондон.
Вікторина
Учні діляться на дві команди і відповідають на запитання, та команда яка найшвидше відповість , і є переможець.
1.Where is London situated?
a) on the continent b) on the island of Great Britain c) on the island England
2. When was London founded ?
a) more than 4 thousand b) more than 2 thousand c) about 1 thousand
3. Big Ben is a …….
a) bridge b) clock c) museum
4. How many people live in London ?
a) 6 million b) 7 million c) 8 million
5. Which of these place is not in London ?
a) the Tower b) Nelson’s Column c) the Coliseum.
6. Where are the nation’s king and queen crowned ?
a) at London Tower b) at Westminster Abbey c) at Buckingham Palace
7. What are big buses called ?
a) a double – deck b) red bus c) bus.
8. There is a big park in London . It is called …….
a) British Museum b) London Tower c) Hyde Park.
- Подання граматичного матеріалу :
Today we also remember our grammer rule ,it the Present Perfect Tense. Do you remember that?
Вчитель разом з учнями згадують правило , після цього виконують вправи.
Заключна частина уроку
Вчитель задає домашнє завдання. Виконати проект про визначне місце в Лондоні . Учні вибирають одне із визначних місць і роблять проект .
- Підведення підсумків уроку.
Do you like our lessons ?
Підбиваючи підсумки уроку учні переглядають фільм про Лондон.
Учні діляться враженнями про урок .