Підсумковий урок англійської мови для 4 класу з теми "Подорож"

Про матеріал

Підсумковий урок англійської мови для 4 класу за темою "Подорож" скадений до підручника А. Несвіт і відповідає навчальній програмі. Містить лексико - граматичні завдання. Матеріал допоможе вчителю провести урок цікаво і нестандартно з даної теми.

Перегляд файлу

Lesson 45

Тема. Підсумковий урок

Практичні задачі:

  1. Вивчити новий лексичний матеріал з теми
  2. Вивчити новий лексико-граматичний матеріал
  3. Формувати навички вживання нових лексичних одиниць
  4. Формувати навички учнів правильно читати англійські слова.
  5. Формувати навички учнів одержувати основну інформацію з прочитаного та прослуханого тексту.

Загальноосвітня мета: ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати раніше вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного мовлення; активізувати знання про видатні місця Лондона; учити читати; закріплювати графічні навички, удосконалювати навички вимови англійських звуків за допомогою розучування римівки / пісні, формувати вміння звертатися до співрозмовників.

Розвивальна мета: розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні вміння з опорою на наочність

Виховна мета: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, загальну культуру учнів; виховувати поважне ставлення до пам’яток культури.

Засоби навчання: Несвіт А. Англійська мова 4 кл. підручник. – К., 2012, малюнок до гри “Tic-Tac-Vocab”, відео для динамічної паузи “Wheels on the Bus

Тип уроку: урок, спрямований на закріплення мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом

Хід уроку

І. Організаційний момент

  1. Привітання.

– Hello, my dear children! – I am very happy to see you! – How is your mood today?

  1. Фонетична зарядка
  • So let’s start our lesson! But first let’s drill some sounds. Listen to the tongue twister and say it as fast as you can.

Around the rugged rocks the ragged rascal ran.

What is it about? How do you think what does this rascal going to do?

  1. Лексична зарядка. Game “Tic-Tac-Vocab”

Now we’ll play a game similar to the game “Tic-Tac-Toe” but with more difficult tasks. We will play this game in 2 teams. The 1 variants are the first team and the 2 variants are the second team. Each team will have drawing jobs. Your task is to choose the necessary picture in the right number and name it and try to explain what it is. If you guess the picture you can put cross or zero.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Граматична зарядка.

Now tell me what you are going to do there. Use the structure: I am going to…

ІІ. Основна частина.

  1. Робота за підручником.

Ex. 1 p. 85

Ex. 2 p. 86.

  1. Work in groups.

Ex. 3 p. 86. Look at these places and explain what are they.

  1. Dynamic pause. (video “Wheels on the bus”)
  2. Gallery work. Describing pictures.

Ex. 4 p. 86.

  1. Робота в робочому зошиті. (p. 60)

III. Заключна частина.

  1. Summary.

Look at the poster and use the press method:

1. Present your point of view (In my opinion…).

2. Give the arguments to prove your point of view (because…).

3. Show the examples to confirm your arguments. (for example ).

4. Summarize your point of view and make a conclusion

       (that’s why …).

Example: in my opinion, Kyiv is a beautiful city, because there are many sights. For example, Lavra, Lybid, Chreschatic. That is why I like to go there.

  1. Homework.

Ex. 5 p. 86

 

 

 

 

Перегляд файлу

 

zip
Додано
18 березня 2018
Переглядів
1253
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку