Урок в 5 класі за підручником Prepare 5 " The Parts of the Body"

Про матеріал
Урок розроблений відповідно діючої програми для 5 -их класів НУШ. Має на меті сформувати лексичні начички до теми, сприяти вживанню вивчених лексичних одиниць в непідготовлених монологічних висловлюваннях. Урок місить вправи для формування граматичних навичок, навичок усної та письмової взаємодії
Перегляд файлу

                     Topic: “The Parts of the body”  ( за підручником Prepare  5)                                    (form 5)

Мета: Активізувати вивчену лексику по темі «Частин тіла», активізувати граматичний матеріал, тренувати учнів у вживанні виразів have got/ has got у мовленні.

Розвивати навички зорового сприймання тексту, навички сприймання на слух, усної та письмової взаємодії, фонематичний слух учнів, логічне мислення, навички роботи з прочитаним текстом.

Виховувати  культуру спілкування, повагу до співрозмовника.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: «Prepare English 5» Мелані Коста (підручник (PB), робочий зошит(WB)), тематичні малюнки, пісня  “ This is me”, матеріал для гри

                                               Хід уроку:

I. Початок уроку.

1. Організаційний момент. Привітання

Pupils:    Good morning, good morning,

               Good morning, good morning, to you

              Good morning, good morning,

              I’m glad to see you.

T: I’m glad to see you, too. Sit down, please. How are you?

P1: I am fine. How are you?

P2:   Учні ставлять питання один одному – відповідають.

2. Введення в іншомовну атмосферу.

  T: Today we will revise the words to the topic “ Parts of my body’, we will sing a song and create a monster, we will do a lot interesting exercises in our book and in our workbook.

ІІ. Основна частина

  1. Активізація вивченого лексичного матеріалу

( вчитель показує малюнки з зображенням частин тіла та просить повторити їх назви в такому порядку

  • Скажіть слово Head тихенько
  • Голосніше
  • Як ви гукаєте маму
  • Запитуєте щось
  • Коли втомлені
  • Коли щасливі

( так кожне слово учні плвторють різними способами )

T: Now let’s sing a song “ This is me”( учні співають пісню та показують частини тіла)

  1.  Розвиток навичок усного продукування, відпрацювання структури has got/have got

T: Now let’s create a monster.You have to carry  diffirents parts of the body on your monster. Then tell about your monster. Start like this…..

My monster has got………

  1.   Робота з підручником . Сприймання на слух  тексту “ Rubberboy”

С.36,впр.1

- Listen to the text, check then repeat.

- Listen and point to the parts of your body when you hear them.

  5.  Фізкульхвилинка

( учні виконують рухи та співають пісню “ Head and Shoulders”

   6. Зорове сприймання тексту

         С. 36,впр.2

-    Read the text in chain and find English equiavalents  to the following word combinations

Стояти на руках

Позаду голови

Залізти в маленьку коробку

Дуже важко

Бачити по телевізору

7. Виконання вправ на розуміння прочитаного

С.36,впр.4

- Read the article and answer the questions

1 What is Rubberboy’s real name? 2 Where is he from? 3 What is he famous for? 4 Where can you see Rubberboy?

          III. Заключна частина уроку.

     1.Підсумок уроку.

Teacher: So today you’ve worked very hard  and  very well. Your marks are…                                                                                                                               2.Оцінки за урок.

3.Пояснення домашнього завдання. Now write your homework. It is task1,2,3,4 at page 26.( do tasks in your workbook)

T: Stand up, please. Well done! The lesson is over.

                One, two, three, four, five

                I say :”Goodbye!”

Let’s sing the song “Goodbye”

 

doc
Додано
12 лютого 2023
Переглядів
999
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку