Урок з англійської мови для 1 класу на тему: «Тварини. Велике чи маленьке?»

Про матеріал
Урок з англійської мови для 1 класу на тему: «Тварини. Велике чи маленьке?» за підручником Доценко І.В., Євчук О.В., Губарєва С.С.,
Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови для 1 класу на тему «Тварини. Велике чи маленьке?» вчителя англійської мови Тітенко Н.М.

 

  • Мета : Повторити назви тварин. Ознайомити з новими словами: big — великий, small — маленький. Тренувати у вживанні структури «I have got a big/little…». Вивчити літери Kk, Ll. Формувати навички письма. Розвивати вміння вживати знайомі слова і фрази під час усної взаємодії, здогадуватися про значення слів, якщо вони супроводжуються малюнком. Розвивати вміння аудіювання та говоріння. Виховувати любов до тварин. Виховувати культуру спілкування при роботі в парах.

Обладнання : підручник “Start up-1” Доценко І.В., Євчук О.В., Губарєва С.С., робочий зошит, аудіо до підручника, аудіо до зошита, відео «Hello Song», відео «Animals», відео-руханка, відео про букви Kk, Ll, відео «The Goodbye Song for Children», тематичні малюнки, флеш-картки.

Лексика: big, small, lion, kangaroo

Вирази: I have got a big/little…

Letters : Kk, Ll.

                                             Хід уроку

I. Повідомлення теми та мети уроку

1. Учитель вітається з учнями.

T: Good morning, children! I’m glad to see you!

Ps : Good morning! We are glad to see you!

  • Перегляд відео «Hello Song»
  • https://www.youtube.com/watch?v=Kci9QYQAbWA&ab_channel=FunKidsEnglish

T: How are you today?

Ps: I am fine, thank you.

 

2. Введення в іншомовну атмосферу.

T: Сьогодні ми продовжимо розмовляти про тварин. Вони дуже різні: маленькі та великі. Ми навчимося називати тварин та їх розмір англійською мовою. Крім того, вивчимо ще дві літери англійського алфавіту, виконаємо цікаві вправи та пограємо.

 

II. Основна частина уроку

1. Фонетична зарядка.

Т: Роллі сьогодні вийшов на прогулянку, промочив ноги та змерз: [t t t].

У нього заболіло горло: [aı aı aı]. Його тато заводить машину, щоб відвезти Роллі до лікаря: [r r r]. Лікар оглядає хворе горло: [g g g].

(Учні слухають розповідь та повторюють звуки за вчителем.)

 

2. Активізація опорного лексичного матеріалу. Перегляд відео «Animals» https://drive.google.com/file/d/1gM94tapNgQgcrl5stCfeD3ekXIJqzYZs/view

 

Повторення назв тварин.

  • 3. Презентація нового лексичного матеріалу – big, small.
  • T: Children, look at the pictures on p. 63. Who is this? What do they do?
  • Yes, these are our heroes Jack, Jill, Mary and Bill. They have big and small pets: big — великий, small — маленький. Listen how the children tell about their pets in English.

 

Учні слухають аудіо до впр. 1, с. 63 (розповіді героїв книги про своїх тваринок), потім повторюють з опорою на малюнки:

  • Jack : I have got a big cat. His name is Max.
  • Jill : I have got a small puppy. Her name is Dolly.

 

4. Формування навичок аудіювання.

  • 1) Послухайте аудіо, повторіть і вкажіть потрібну тварину – впр. 2, с. 64
  • Т : Listen, repeat and point the animal

2) Робота з флеш-картками «What is it?».

T: What is it?

P: It’s a cat.

T: Is it big?

P: Yes, it is.

 

Фізкультхвилинка

  • Перегляд відео «Jump Up High, Touch Your Head, Knees & Toes Song» і виконання рухів під час перегляду відео
  •  

https://www.youtube.com/watch?v=hBtpzrPk59g&ab_channel=MorahMusic-JewishSongsForKids

 

5. Ознайомлення з літерами англійського алфавіту: Kk, Ll.

T: Look, listen and repeat.

Перегляд відео про букви Kk, Ll. Повторення вимови звуків [k], [l].

 

https://www.youtube.com/watch?v=8dx-Lfado6Y&t=1s&ab_channel=LittleFox-KidsStoriesandSongs

 

https://www.youtube.com/watch?v=h67eMAqAoVU&ab_channel=LittleFox-KidsStoriesandSongs

 

T: It is our ABC train. This is letter Kk — kangaroo. This is letter Ll — lion. Учитель показує на дошці, як правильно писати літери. Учні пишуть їх самостійно у робочому зошиті – Впр. 4, с. 35

 

6. Усне мовлення. Тренування у вживанні ЛО теми.

T : Look, ask and answer – впр. 4, с. 64-65.

Учні відтворюють розмову в парах з опорою на малюнки і зразок.

P1: What is it?

P2: It’s a lion.

P1: Is it small?

P2: No, it isn’t.

P1: Is it big?

P2: Yes, it is.

 

III. Підведення підсумків уроку

T: Тепер ви знаєте дві нові букви Kk, Ll і нові слова, а також вмієте описувати розмір тварин. Thank you for your active work at the lesson. Goodbye, children!

  • Перегляд відео-пісні «The Goodbye Song for Children»
  • https://www.youtube.com/watch?v=G1CP_TpkAnY&ab_channel=FunKidsEnglish

 

 

 

doc
Додано
27 липня
Переглядів
328
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку